Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eselye hogy terhes...

Mennyi az eselye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 eves vagyok altalaban 28 napos ciklusokkal.Ebben a honapban kezdtem a Qlaira fogamzasgatlo tabit elotte gumival vedekeztunk.A dokim azt mondta az elso naptol ved.A mensi elsonapjatol vettem be mindig ugyan abban az idoben egyet sem hagytam ki.Mivel ezt mondta a doki hogy elso naptol ved igy a 4. Naptol mar belem ment a parom de csak kesobb vettem eszre hogy a betegtajekoztato azt irja hogy az elso 9 napban kell kiegeszito vedekezes.Amit mi nem tettunk meg. Osszesen 2x voltunk egyutt a 9. Napig de kiegeszito vedekezes nelkul.Ma kell be vennem a 18. Szem tablettat.De egy kicsit felek hogy teherbe eshettem.. 2 napja hanyingerem van es gorcsol a hasam. Szerintetek mennyi az eselye hogy terhes lettem? Egyebkent ha veletlen osszejott a babo akkor mar itt is marad velunk 😊
2019. ápr. 30. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van esély rá, de minimális. Tesztelj, ha esetleg nem jelentkezik vérzés a szünet végéig.
2019. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van esély rá, de nem valószínű.


(28 évesen nem olvasod el a betegtájékoztatót, mielőtt hormonokkal tömöd magad? Nem csak a kiegészítő védekezéses részre gondolok.)

2019. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet.
2019. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a tabi 28.napos nincs szunet.Hat en 100% ig.megbiztam a dokiban elotte vervetel alapjan kaptam ezt a gyogyszert.Nem.tudom a teszt kimutatna e.. elvileg a 26. Napon kell jonni a megvonasos verzesnek kb 8nap mulva
2019. ápr. 30. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 28 szemes, akkor placebo hét van. Csinálj egy tesztet a szünetben. De egyébként nem hiszem, hogy gond lenne.
2019. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma vagyok a 26. Napon ma kene megjonni de eddig semmi 2 feher tabim van meg ami hormon mentes es utanna azzonal kezdeni kell a kovetkezo levelet ha nem jon meg meg 2 napig akkor csinalok egy tesztet...
2019. máj. 8. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy alakilt? Volt baba?
2019. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!