Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lassan 17 éves leszek és félek nagyon. Felelőtlenek voltunk tudom. De lehetek terhes ha úgy csináljuk a barátommal, hogy nem használunk óvszert viszont nagyon gyakran max 20 mp.-ként kihúzza és ellenőrzi, hogy előváladékos-e. Egyszer sem volt mindig ő hozta el és olyankor megtörölte rendesen mindenhol, aztán ez megy mindig. Lehetek így terhes ha valószínűleg még az előváladék se jutott belém. Csak annyira rettegek. Tudom Felelőtlenek voltunk nem kell a szidás se semmi. Már megkaptam. Köszönöm a segítő valaszokat

16.L



2019. ápr. 30. 02:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Biztos élvezetes így a szex, hogy 20 másodpercenként nézegeti meg törölgeti a farkát... amúgy meg szerintem jó nagy kamu, amit írsz.
2019. ápr. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu most ezt nem értem. És egyébként tény nem a legjobb de most épp ez van.
2019. ápr. 30. 04:56
 3/17 A kérdező kommentje:
És így, hogy lehetek? Csak mert elvileg még előváladék se jutott be..
2019. ápr. 30. 04:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért lehetsz terhes, mert ezt így lehetetlen ellenőrizni.

Amúgy én 6 éven keresztül játszottam a megszakítással, mert nem lett volna baj ha jön a baba, de nem jött, csak amikor élesben próbálkoztunk. A nővérem meg így esett teherbe 2! hónap után. Senki se egyforma.

2019. ápr. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hm hát köszönöm a gyors válaszokat.
2019. ápr. 30. 06:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ugye, hogy az előváladéknak milyen szerepe van?

Síkosít, mint a te hüvelyváladékod, mikor felizgulsz. Ugye ez elkenődik, és az aktus, vagy az izgalmi állapot alatt folyamatosan termelődik, ahogy nálad is. Na, ha bedugja a lompost, bizony az a cucc elkenődik benned, segiti a jobb behatolást, a te hüvelyváladŕkid pedig rásegít a könnyebb mozdulatokban. Tehát, mikor ő kiveszi 20másodpercenként, hogy van-e előváladék, már nem hiszem, hogy fogja látni a te váladékodtól, tehát hiába törölgeti, úgy is fog beléd kerülni, és ezt csak gumival kerülheted el.

Azért megsúgom legközelebbre, hogy a megszakítás nem védekezés, inkabb oroszrulett. Ha nincs pénzetek óvszerre, kerjétek meg a szüleiteket, hogy vegyenek, ha fostok tőlük, akkor pedig ne szexeljetek, mert nem vagytok még elég érettek hozzá.

2019. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez baromi jo xd mi az hogy epp ez van ? Xd hatalmas
2019. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet

1 mp elég

Harmadrész az előváladékot nem érzi és nem -bírja kontrollálni

2019. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
26%
Lehetsz, de szerintem kicsi rá az esély.
2019. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es ez elvileg azert lehet, mert az elovaladek tartalmazHAT spermat. De nem biztos hogy mindenkinel. No meg leet tesod extra termekeny.

Kerdezo. Te is lehetsz extra termekeny. Sose tudhatod. Inkabb hasznalj gumit.

2019. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!