Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlagosan hány napig van egy...

Átlagosan hány napig van egy nőnek peteérése?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

16-38 óra kb

Max addig életképes egy petesejt.

2019. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

12-24 óra.

Egyes nőknél csak 6-18 óra.


A hímivarsejtek viszont képesek napokig várakozni. Átlagosan 72 óra, jó körülmények között 5 nap is lehet.

2019. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Basszus akkor nagyon jókor kell együtt lenni, hogy baba legyen belőle. Én speciel nem igazán szoktam erezni a jeleket,mikor peteeresem van, szóval lehet, hogy pont aznap nem is vagyunk együtt mikor termékeny időszakban vagyok. Hát ja, érdekes a természet. Köszönöm!
2019. máj. 1. 01:57
 4/6 anonim ***** válasza:

#3:

Ezért optimális, ha 2-3 naponta együtt vagytok, egész hónapban. A sperma 2-3 napot kibír odabent, szépen kivárja a nagy találkozást. És jobb a minősége, mint ha naponta együtt vagytok.

Persze az se sokban akadályoz, ha minden nap szexeltek. 😉👍

2019. máj. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Peteérés amíg növekszik a kis pete, tüsző.

Tüszőrepedes/ovuláció amikor kilökődik a petesejt


A tüszőrepedes kb 24 óráig megtermékenyíthető, viszont a kis katonák pár napig varakozhatnak bent a petesejtre, így a a tüszőrepedest megelőző 3 napban együtt vagytok még jó lehet.

Viszont két egészséges pár ha épp jókor van együtt, akkor is csak 30% hogy sikerül.

Ezért szoktak azt mondani hogy kétnaponta együtt kell lenni (vagy heti 2-3 alkalommal) és ha egészségesek vagytok egy éven belül sikerülnie kell. Ha nem sikerül, 1 év után orvoshoz kell fordulni

2019. máj. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jókor kell együtt lenni-re: nem volt ovulációs fájdalmam, nem középidőben voltunk együtt, hónapok óta nem volt már szex, és bumm: öt év próbálkozás után így lettem terhes. :D Nagy mókamiki lesz a gyerek, úgy érzem.
2019. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!