Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek a ciklus 9-10...

Ha valakinek a ciklus 9-10 napján van peteérése, tehát az elején akkor mikor mutatja ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

Akkor aktus után 2,5-3 héttel már ki kellene mutatnia a tesztnek igaz?

22.-én voltunk együtt és rá és rá 17 napra teszteltem ami negatív lett.

Azért kérdezem,mert ugye akinek ciklus középen van peteérése,akkor kb 14 nap múlva tesztelhet.Ha ciklus elején volt nekem,akkor aktus után 17 nappal ki kellett volna mutatnia a terhességet,mert már lenne hcg a szervezetemben..


2019. márc. 11. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ha biztos vagy az ovu időpontjában, akkor érzékenyebb teszt 14 nappal elég pontos választ ad. Tehát 17 nappal később elég valószínű a negatív. A beágyazódás 7-12 nap, innentől termelődik a hcg, ami utána 2-3 nap alatt duplázódik. Ezért általános a 14 nap, amikor már vaan annyi hcg, de akinek lassabban ágyazódik be és kisebb hcg röl indul, annak lehet még csak nem várt után pár nappal lesz pozitív, még ha pontos is a ciklusa.
2019. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akinek előbb van az ovulációja, annak a ciklusa is rövidebb. Általános érvényű dolog, hogy a vérzéskimaradás idején kimutatja a teszt...
2019. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez igaz, mert "elvileg" a luteális fázis mindenkinek 14 nap. De ez sem teljesen igaz 12-16 nap között a normális :) de igen valószínűleg a kérdezőnek így már esedékes lenne a mensi, ezzel egyetértek, az ovu alapján.

Első voltam

2019. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen,pontosan egy 7 múlva kellene megjönnie és ma negatívat teszteltem,és csak akkor voltunk együtt
2019. márc. 11. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 22 napon lett volna ovulációd, akkor nyilvánvalóan rá 14 napra vagy megjött volna, vagy már pozitív lenne a teszted. Ebből logikusan következik, hogy 22-én nem lehetett ovulációd...
2019. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22 napon=22-én
2019. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi se 100% de majdnem biztos, hogy akkor nem vagy terhes, de ha esetleg nem jönne meg, akkor tesztelj újra, hiszen minden tévedhet... (első)
2019. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2019. márc. 11. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Na mi lett? megjött már? Látod a lut.fázis se mindig 14 nap vagy nem tudom, mert én biztos vagyok benne, hogy 25 vagy 26án volt ovum, és még nem jött meg. De baba sincs.

Nekem is korán volt ovum így, de már meg kéne jönnie...

(Első voltam)

2019. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen megjött!
2019. júl. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!