Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az hogy lehet, h embrió van,...

Az hogy lehet, h embrió van, szikhólyag nincs?

Figyelt kérdés
Nem volt szívhang se, így műtét lett a vége, de azóta is filózom, h a doki azt mondta, szívhang nélküli embrió van, de szikhólyag nincs. Hogyan lett embrió szikhólyag nélkül? Ok, h aztán elhalt az embrió, de addig mitől fejlődött?
2019. máj. 2. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős terhes voltál?

Sajnálom egyébként

2019. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
9+1, de az embrió 13 mm-es volt, ami kb 7+6-nak számít.
2019. máj. 2. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig arra tippeltem volna hogy már megvan a placenta, azért nincs szikholyag.


Nos, akkor az én tippem az lenne,hogy a szikholyag elhalt/felszivodott és emiatt ált meg a magzat fejlődése is.

De nem vagyok eü-s, dokit nem kérdezted hogy ez hogyan lehetséges?

2019. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos azt elfelejtettem megkérdezni. Annyi mindent kérdeztem és annyira ledöbbentem, h ez elmaradt.

De igen, biztos így lehetett.

2019. máj. 2. 14:54
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenhol olyasmikről olvasok, h csak üres petezsák volt, vagy pedig volt embrió és szikhólyag is, csak szívhang nem.

De ilyenről, h van embrió, de szikhólyag nincs, még nem olvastam sehol.

Lehetnek arra vonatkozó statisztikák, h a szikhólyag miért hal el?

Tudom, h nem szokott általában kiderülni, mi volt a gond, de még friss az dolog és dolgozik bennem. Majd biztos rendeződik.

2019. máj. 2. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Idővel könnyebb lesz, hidd el. Tapasztalat.

Én se hallottam még ilyenről hogy öszinte legyek. Ha esetleg lesz kontroll, kérdezd meg. :)

2019. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A doki csak annyit mondott, h biztos felszívódott mar a szikhólyag, azért nem volt már látható. Szerintem kb fogalma sincs az okáról, ahogy láttam rajta.

Nekem akkor is furcsa, h ez hogy lehet. Biztos van oka annak, h egy szikhólyag nevelget egy embriót, majd a hólyag elhal, így aztán szerencsétlen embrió is. Aztán ezt észreveszik uh-n. Ez tiszta sor. De akkor ilyen esetben nem az embrió volt hibás, hanem a szikhólyaggal volt valami? Esetleg nem jól tapadt meg?

Tudom, h senki se tudja, de engem ez erdekelni fog még sokáig biztos.

2019. máj. 15. 08:24
 8/8 anonim válasza:
Nekem petezsak van, kezdődő embrió,de nincs szikhólyag:(
2022. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!