Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szerintetek egy negativ teszt?

Ez szerintetek egy negativ teszt?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy az en szememe kaprazik e de mintha latnek egy masodik vonalat. Szerintetek?
2019. máj. 2. 13:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
2019. máj. 3. 08:44
 12/18 A kérdező kommentje:

Csinaltam egy early predictort az 10perc utan jelenitett csak meg egy halvany vonalat..hallottam hogy ez nem megbizhato.


[link]

2019. máj. 3. 08:59
 13/18 anonim ***** válasza:

A predictor megbízható. És érzékeny teszt. Nekem a 12.nap tuszorepedes után halványan bar egyértelműen mutatta terhességet.

A predictoron látom második csíkot, a másikon nem. Szerintem még bármi lehet ket nap múlva ismételj predictorral. Ha baba van egyértelműen erősebb lesz!!

2019. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kesik mar?

A masodik az pozitiv

2019. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Meg nem kesik, egy het mulva kell megjonnie viszont ha megfogant akkor mar tobb mint ket hete a ciklus legelejen. Ezert is gondoltam hogy nem varok a vegeig.
2019. máj. 3. 16:00
 16/18 A kérdező kommentje:

Ma reggel csinaltam egy tesztet X-epillel es en latok egy masodik halvany csikot.... sztem ebbol lesz baba, penteken kellene megjonnie.

Nem terveztuk vedekeztunk (csak egyszer a menstruaciom alatt voltunk egyutt gumi nelkul,bocs a reszletekert) a kisfiam meg csak 7hos es mivel csaszaros voltam elvileg min egy evet kellett volna varni.


[link]

2019. máj. 6. 07:28
 17/18 anonim ***** válasza:

🤦‍♀️ Tenyleg teenyleg nem ertelek. Ha nem akarok gyermeket, akkor MINDIG vedekezek. Vedekeztek de mensi alatt egyszer nem? Lehet oriasi hiba volt. De hat te tudod. Ezek a tesztek 2csikosak. Halvanyan de ket csíkosak.

En nem tudom mit fogsz tenni de ismerek olyat akinek 2csaszarja volt egy even belul es tulelte. (igaz a masodik gyerek koraszulott)

2019. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elmegyek dokihoz es ha megvizsgal elmondja mit javasol...
2019. máj. 6. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!