Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 napja késik, teszt...

Már 4 napja késik, teszt negatív, vajon mi miatt késik?

Figyelt kérdés

Legutolsó aktus 10napja volt, de eleve óvszert használtunk. Nem szakadt ki, ellenőrizve lett. Elovaladek se juthatott be.

Elkezdtem mondjuk edzeni, ismét. Enni viszont még mindig keveset eszek. Érettségi előtt vagyok, de mindig stresszes vagyok és nem szokott ennyit késni.

Tegnap délután teszteltem, egy éles csík lett.

Szóval nyugtassatok meg, hogy mástól késik.


2019. ápr. 24. 06:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Plusz vannak menstruációra utaló tüneteim. Hányinger, görcsök. Legalábbis nekem mindig van hányingerem ha meg van. Csak most a folyás marad el. Vagy csak jön, én nem tudom.

A melleim is megduzzadtak, ahogy szoktak. Szóval nem értem

2019. ápr. 24. 06:25
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Most, hogy elkezdted a sportot, megzavarhatja a ciklust. Ha helyesen védekeztetek, akkor nem leszel terhes, nyugi. szerintem meg fog jönni a vérzésed, ennyi kilengés meg még normális!
2019. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a sport és az érettségi stressz az oka.
2019. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a sport úgyis beszámíthat ennyire, hogy mielőtt eredetileg kellett volna jönnie, azelőtt 3-4 nappal kezdtem el?
2019. ápr. 24. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Végtelen dolog meg tudja kavarni a ciklust. Nekem teljesen szabályos ciklusaim vannak, mégis volt olyan, hogy késett két hetet csak úgy. Vannak ilyenek. Nyugodj meg és meg fog jönni :)
2019. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma reggel azért teszteltem. Ez is egyértelmű lett.

Szóval már csak azért idegesít, hogy ne érjen annyira váratlanul. 😅

2019. ápr. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!