Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja május 10. -e körül?

Ki nem várja május 10. -e körül?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne végre egy szerencsès hónap! Most megfogadtam nem tesztelek majd elöre max menzi elött 1-2 nappal! Nehéz lesz kibirni!

2019. máj. 2. 18:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
39%
Legjobb akkor csinálni tesztet, amelyik napra várod a menzesz. Tapasztalat. Emlékszem szombatta vártam a mentőt. De nem bírtam ki, csináltam szerdán tesztet. Negatív lett. El voltam keseredve. Aztán nem is tudom miért, csináltam szombaton is 1 tesztet, és bizony 2 csík volt ott, pozitív. Igaz, az 1.csik olyan halvány volt, h jóformán csak nagyítóval lehetett látni, de bíztam benne, h terhes vagyok. Pár nappal később csináltam még 1 tesztet, az már picit erősebb színű volt. És most már itt játszok az én kis gyönyörű babámmal. 🙂
2019. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%
Jaj ez a telefon miket ír ki helyettem. 🤣*szombatra vártam a menzit és nem a mentőt🤣
2019. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Gratulálok!! :) Megpróbálom megfogadni a tanácsod, igazad van az a biztos ha az nap csinálok!
2019. máj. 2. 18:53
 4/44 anonim ***** válasza:
72%
Én 13ra nem várom.. Azaz igen h kezdjem újra a clostilbegyt. Múlt hónapban 5 hetesen vetéltem el azaz kémiai terhesség volt. 2. Clostilbegyt kúra volt. Ebben a hónapban pihi ha megjon újra..
2019. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( Szorítok neked hogy sikeres legyen ez a hónap! Mi tavaly március óta próbálkozunk
2019. máj. 2. 19:15
 6/44 anonim ***** válasza:
93%
Én 11-re nem várom. Tavaly január óta próbálkozunk, szóval van egy sanda gyanúm, hogy ez a hónap sem jött össze. :-(
2019. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%
Jelen! En majus 8-ra nem varom.
2019. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
48%
Szintén május 8. :) (én us túl vagyok egy februári 4 hetes spontán vetélésen)
2019. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
Vki hőmérőzik vagy ovu teszttel?
2019. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%

Én is május 8. :)

Ez az első hónap, bár igazából még nem tervezetten próbálkozunk, mert úgy beszéltük meg augusztusban vágunk bele. De ebben a ciklusban pont a lényeges napokon kimaradt a védekezés a férjemmel többször is, így esélyes! Ha jönni akar had jöjjön :)

Már van egy 13 hónapos gyermekünk, akire 2 évet vártunk.

2019. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!