Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. dpo környékén normális az...

8. dpo környékén normális az ilyen erős LH teszt?

Figyelt kérdés

Tegnap érkezett meg az lh teszt amit rendeltem,kiváncsiságból kipróbáltam és ilyen lett: [link]


Ez így rendben van? Tudom,hogy nem pozitív,mégis nagyon erős 2 csíkos.


8-9 napja 37.0 a hőm,alaphőm 36.5,ezért gondolom,hogy az ovum megvolt.


2019. máj. 3. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Normális. Nem törvényszerű, hogy pont félidőben legyen pé. Neked most lesz.
2019. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt,hogy pém már megvolt,pont 1 hete voltam nőgyógyásznál. Ő is megerősítette. Na meg a hőmérőzés.
2019. máj. 3. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

1-es mit nem értesz?! Ha 8.dpo,akkor már MEGVOLT a peteérése.


Kérdező! Ha nagyon érzékeny tesztet vettél akkor kb mindíg hasonló lesz,kivéve ovukor,nyílván ott erősebb lesz a kontroll csíknál. Ha neked ilyen magas alapból az lh hormonod,én nem próbálkoznék a legérzékenyebb lh teszttel.

2019. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Én többször is jósteszteltem, 8.dpo-tól. 12.dpo-ra pozitív volt, de a hcg-teszt negatív. Nem volt baba.
2019. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a kérdező nem jóstesztelt.


Kérdező, reggeli vagy délutáni vizelet?

2019. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

A 8.dpo-n mi mást csinált volna az ovuteszttel ha nem jóstesztelt volna? Az ovujára már biztos nem volt kíváncsi, mert azon tudta ,hogy túl van.Nekem mensi előtti nap full pozitív volt reggel az ovuteszt, hajnalban meg megjött.Csak erős idegzetűeknek ajánlott a jóstesztelés, mert vagy jól mutatja és baba van vagy nem.

Nekem pld terhesen jóstesztként nem lett pozitív az ovutesztem, pedig + lett a terhességi teszt.

2019. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem jóstesztelés miatt csináltam,csak hajtott a kiváncsiság,hogy milyen a teszt. Holnap már nem csinálok. Meg azután meg azután sem :)


10es erősségű a teszt egyébként.

2019. máj. 3. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Menszesz kozelében mar megemelkedik újra az lh szint. Nekem mensi napján szinte egyforma erős lett az lh teszt. Hcg tesztet csinálj majd 5-6 nap múlva.
2019. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!