Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor mondják, hogy felfázáso...

Amikor mondják, hogy felfázásos tünetek lehetnek a teherbeesés jelei, azt csak a sűrű vizelési inger miatt mondják? Nektek volt ilyen fajta tünetetek?

Figyelt kérdés

Tegnap este mikor utoljára nentem pisilni,nagyon fájt a hólyagom. Biztos volt már olyan érzésetek,hogy annyira kellett pisilnetek,hogy fájt már a hólyagotok. Pont ilyen érzés volt,csak ez vizeletürítéssel sem múlt el és nem is volt tele a hólyagom.


Ma reggel már mindenhogy rossz,ha nem múlik el is megyek az ügyeletre. Nem csíp és nem ég ha pisilek,de rettentően fáj a hólyagom. Viszont (és ez most lehet h bután hangzik),reggel kicsit véreztem is. Más volt még a színe is a rendestől(világosabb). Nagyon kevés vmi,azóta semmi. Nem tudom eldönteni,hogy megjött vagy a gyulladás miatt vérzek. Ha ez egyáltalán az.


Ami miatt feltettem a kérdésem és ami ha nem így lenne nem is foglalkoztatna,hogy 18 napja van fennt a hőm és ebből kiindulva 4 napja késik. Nem vagyok egy nagy tesztelős,ezért úgy gondoltam csak kedden (1 hét késésnél) csinálok tesztet.


Tehát amikor felfázásos tüneteket produkálnak az emberek,akkor nem ilyen fájdalmas fajtát mint ami nekem is van igaz?


2019. máj. 4. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a sűrű vizelési inger normális terhesen, a fájdalom, véres vizelet semmiképp sem.
2019. máj. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így ahogy az első írja. A sűrű pisilési inger lehet tünet, de a fájdalmas pisilés, hólyagfájdalom, vérzés az nagyon nem q terhességre utal.
2019. máj. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen sejtettem. Köszönöm
2019. máj. 4. 07:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Terhesen nem volt ilyen tünetem. Ellenben mikor fel voltam fázva akkor igen.
2019. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt sűrű pisilés a pozitív teszt előtt, de fájdalom, vér nem járt vele.
2019. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a sűrű vizelés 7 hét után jelentkezett, az első tünetem kb 4 hetesen a szédülés volt többször is
2019. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sűrű pisilés tesztelés előtt jelentkezett.Azt hittem felfáztam,így készültem a nődokihoz, csak előtte gondoltam tesztelek mivel az orvos is kért volna terhességi próbát.
2019. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező megcsináltad a tesztet?
2019. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!