Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem mindennap iszik bort...

Férjem mindennap iszik bort 1-2 litert 3 fajta gyógyszert is szed. Kérdésem mik a kilátásaim teherbeesés ügyben?

Figyelt kérdés
Arról nem beszélve, hogy nem is fiatal.
2012. márc. 26. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy kis eszed, akkor ilyen embertöl nem akarsz teherbe esni, ugyanis aki !!!!!!NAPI 1-2 LITER BORT!!!!! iszik, az alkoholista, és arra nem lehet számitani.

Ezen kivül ilyen mértékü alkoholizmus már komoly ártalmakat okoz, egészséges gyerekre nem sok esélyed van.


Vagy keress normális "apajelöltet", vagy ne akarj ettöl gyereket.

2012. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

jaj. Hát figyelj, sztem a teherbeesésnek van esélye, bár amiket leírsz mind csökkentik, de vannak "bika"tipusú pasik.

De nem félsz, hogy a gyereked "zaza" lesz? Az alkohol eleve gáz, de a gyógyszerek pláne, ki tudja mennyire befolyásolja a spermákat...egy orvossal kéne beszélj, aki ért ehhez...írd fel milyen hatóanyagú gyógyszereket szed, és kérdezz utána...

2012. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1. hozzászólóval értek egyet.


Miért akarsz tőle gyereket???

2012. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mondtam a nőgyógyászomnak, azt mondta nem baj az nagyobb baj lenne ha cigizne. Meghogy a spermák tudják a dolgukat.
2012. márc. 26. 13:23
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazság szerint abban reménykedem, hogy nem lehet tőle gyerekem.

Hogy miért akarok tőle? Hát mert vele élek 15 éve. Megvan mindenünk nagyjából most hagyjam itt?hová menjek? Én is beletettem a magam részét a házba, meg végülis ő a nem rendes.

2012. márc. 26. 13:26
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

"Igazság szerint abban reménykedem, hogy nem lehet tőle gyerekem.

Hogy miért akarok tőle? Hát mert vele élek 15 éve. Megvan mindenünk nagyjából most hagyjam itt?hová menjek? Én is beletettem a magam részét a házba, meg végülis ő a nem rendes."


Ha nem akarsz töle gyereket, akkor védekezz.

Ha meg tudod, hogy nem rendes, akkor gondolj arra, hoyg ez csak rosszabb lesz, 10 év múlva elissza az összes közös vagyont, a házat, összeszed egy rakat adóságot - utána aztán nézhetsz, hogy ne halj éhen.

Sokkal okosabb lenne MOST elválni töle és keresni egy másik, normális férfit, akitöl lehetne egészséges gyereked.


AZ meg elég meglepö, amit az orvosod mondott, a dohányzás SEM tesz jót, de attól a férfiak legfeljebb meddök lesznek, az alkoholtól viszont nem, csak fogyatékos gyerekeket csinálnak. A spermiumok ugyan "tudják a dolgukat", de genetikai szelekcót nem tartanak, mert különben nem lenne annyi fogyatékos ember, aki már úgy született.

2012. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kellene, milyen gyógyszert szed, attól függ, hogy lesz-e a babának valami baja. Viszont ha iszik rá, akkor kiüti magát, nem? Nincs valami pszichiátriai baja?

Simán lehetsz terhes, ha nem védekezel, de én inkább nem szülnék neki. Nagyon sok az az 1-2 liter bor naponta...

2012. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem akarom a férjet védeni, de írtatok egy pár baromságot ám.

Fogyatékos vagy beteg akkor lesz (lehet) a gyerek, ha az anyja a terhesség alatt piál/drogozik keményen. Hogy apuka mennyire ittas a fogantatás idején az nem igazán számít. Nyilván nem vállon veregetni akarom az erkölcsi magaslatról, de biokémiai szempontból nincs igazán jelentősége. Legfeljebb a génjei hordozzák a szenvedélybetegségekre mint pl alkoholizmusra való hajlamot. A gyógyszerek is általában csak az anya szervezetében magzatkárosítóak.

2012. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem kell védekeznem mert nincs szex. Adósságot nem csinál nem olyan fajta. Miluritot, Dalnessát, Roxerát szed. Nemhiszem, hogy fogyatékos gyereket tud csinálni(minden esetben) egy alkoholista a példa én vagyok rá.
2012. márc. 26. 13:53
 10/16 anonim ***** válasza:

DE az apa személye is számít. Hiába 20 éves egy nő, 50 éves apától gyakrabban lesz a gyerek fogyatékos, vagy gyakrabban vetél el a nő. A spermák minősége is romlik, azok is öregszenek.

Egyik ismerősöm nyugtató szedett, orvos javaslatára kellett az adagot csökkenteni, mert babát akartak. Egyáltalán nem mindegy az apa életmódja sem!! Hiszen a baba fele az apától van!!

2012. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!