Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja nagyon fáj a mellbimbóm...

3napja nagyon fáj a mellbimbóm, émejgek, így gondoltam csinálok tesztet Jól tettem?

Figyelt kérdés

tudom menses elött nem érdemes,de már tervezzük a babát ,tavaj janban volt 1 vetélésem,miómám van sajnos rossz helyen,de kaptam clostylbegytet-vettem ovu tesztet és az első pozi napon együtt is voltunk,ami 04.26. És 27.é írt ovut...de a mai gabriel tesztem negatív lett...nagyon sírtam és elkeseredtem feladni készülök

De lehet még remény?


2019. máj. 9. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Korai volt meg. Ezert nem erdemes elobb tesztelni a nemvart napja elott.
2019. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tesztelj nem vart elott. Lehet h utana is negativ, de ez egy nagyon rossz szokas a nok reszerol szerintem. Ne keseredj el, sikerulni fog.
2019. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tetted jól, hogy teszteltél. A mellbimbód fájhat a közelgő menstruációdtól, hányingered pedig ezer dologtól lehet. Amíg nem késik a vérzésed, addig ne tesztelj, mert nem érdemes!
2019. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom h nem tettem jól!! Csak bíztam a gyógyszerben h na most biztos sikerűlt :( de nem ismét 1 csalódás,köszi az eddigi választ
2019. máj. 9. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért csalódtál? Senki nem mondta, hogy nem vagy terhes, vagy nem lehetsz terhes, csak hogy korán teszteltél. Pont ezért felesleges korán tesztelni. Mert nem ad biztos eredményt. Ha már napok óta késik és úgy csinálsz tesztet, azon már nincs nagyon mit gondolkozni.
2019. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak tudod annyi csalódás után már tudom ez a hónap sem sikerűlt,szerintem még ma megjön :(
2019. máj. 9. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Na megjott?
2019. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem,volt pisilés után nagyon kevés vér,de kevés tényleg,de holnap van a 28.nap már nem bízok semmiben
2019. máj. 10. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma es most?
2019. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ma megjött,fel adom!!
2019. máj. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!