Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezután mennyi az esélye a...

Ezután mennyi az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, viszont nem olyan rég. Kb két hónapja. Mindig este 21:00-kor veszem be, percre pontosan. Sajnos tegnap este nem volt nálam a bogyó, így másnap 10:30-kor vettem be. Azt írja a betegtájékoztató, hogy 12 óra elteltével még bevehető, viszont én 1,5 órát késtem vele. Ha pár nap múlva együtt lennék a párommal, nem fog hatni a készítmény?

2019. máj. 10. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Betegtájékoztatót luxus elolvasni? Oda van írva feketén fehéren, hogy mi a teendő.. Igen, lehetsz terhes.. Általában utána 1 hétig használni kell gumit..
2019. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És elolvasni a kérdésem alatti részt luxus? "Azt írja a betegtájékoztató..." Ebből már következtethetsz, hogy el lett olvasva, és ha tudnál szöveget értelmezni ( amit már általános iskolában megtanította neked), akkor nem írnál ilyen megjegyzést.


Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik jártak már így.

2019. máj. 10. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan nem értem.

Ha le van írva, el is olvastad, akkor mégis mi a kérdés?

Az is oda van írva utána (ha továbbolvasnád), hogy mi történik, ha több, mint 12 órát késel a bevétellel. Az is le van írva, hogy kell-e kiegészítő védekezés.

Marhára mindegy, hogy más mit tapasztalt, hiszen a teherbeesés védekezés nélkül sem 100%. Tehát ha én azt mondom, hogy kihagytam egy szemet és nem estem teherbe, az nem feltétlen azt jelenti, hogy védett a tabletta és nem lehet így teherbe esni, hanem azt, hogy nekem mázlim volt.

2019. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Elolvastam.. Válaszoltam is.. Neked meg luxus elolvasni a válaszomat végéig ha már itt tartunk?🙄🙄 Nem értem mi a fszért hisztizel meg írod ki ide ha nem tudsz normálisan válaszolni csak bunkózni..
2019. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dájnes2007 válasza:
Na itt mindenki veszekszik😓
2019. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!