Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen körülmények között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sarah200 kérdése:

Ilyen körülmények között mekkora az esélye a teherbeesésnek? Mennyire megbizhato még a 72órás tabletta a harmadik napon? 18/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Együtt voltam a párommal es kiszakadt az óvszer,bár veégül nem bennem ment el, de azert megis csak. Az előváladéktól is teherbe lehet esni. Ezutan alaposan tusoltam, es forro fürdőt vettem ( azt olvastam csokkenti a beagyazodas eselyet) felhivtam a nogyogyaszt, de a 72oras tablettat mar csak a harmadik napon tudtam bevenni.mennyivel csokken ekkora a megbizhatosaga? Szerintetek mekkora az eselye a terhessegnek?

2018. márc. 14. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beléd sem élvezett,ráadásul még időben bevetted a tablettát,gyakorlatilag nulla esély van a terhességre.
2018. márc. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ezutan alaposan tusoltam, es forro fürdőt vettem (azt olvastam csokkenti a beagyazodas eselyet)"

A beágyazós kb 7-10 nap, szóval ennek semmi értelme nem volt. Az esély nagyon kicsi, közelít a 0-hoz. Minimum 2 hét múlva csinálj egy tesztet.

2018. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha tegyük fel minden másnap szexeltek védekezés nélkül akkor az esélyeid a terhességre 33% körül vannak.

Nos itt még fennálltak olyan tényezők is, mint a gumi (ami kiszakadt) viszont így sem benned ment el. + ha kb. tisztában vagy azzal, hogy a ciklusod melyik szakaszában vagy, és úgy jön ki, hogy nincs peteérés környéke, akkor már szinte 0 esély van a terhességre. Itt van még a 72 órás tabi, ami az idő előrehaladtával egyre kevésbé garantálja a sikert (viszont elve nincsenek olyan feltételek, hogy komolyan kell aggódni).


Ha ezek után terhes leszel, a gyereket nevezd el Chuck Norrisnak. Vagy ha lány, akkor legyen Csak Nóri. :D


tipp: szerintem eljött bőven az idő, hogy tisztába legyél a tested működésével, és nem csak felületesen. Többek között azért, mert az ilyen ideggörcsöknek elejét lehet venni (nem mintha én nem mentem volna át ezen anno).

A tanácsom az, hogy ne csak a fogamzásgátlással kapcsolatos cikkeket olvasd el, hanem konkrétan azokat amik a terhességről szólnak. Sokkal informatívabbak, és sokkal inkább tisztában leszel a dolgokkal, és nem fogsz annyira aggódni, megint baj van. Sokkal magabiztosabban kezeled a kríziseket.


Szóval nyugodj meg, nem lesz semmi baj! :)

2018. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!