Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől lehetek terhes?

Ennyitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal már 4 hónapja együtt vagyunk és elérkezettnek láttuk az időt arra, hogy kicsit megismerjük egymás testét. Én szűz vagyok, neki már volt 3 komoly kapcsolata. Az ovulációm utáni (naptár szerint) napon találkoztunk. Védekezés nélkül, megszakításos módszerrel sem ő-sem én nem akartunk szexelni, de történt egy kis pettingelés. A nemi szervemhez dörgölte a hímvesszőjét és körözött vele ide oda, nagyon kicsit behatolt vele és az ujjaival, de nem élvezett el. Néhány kérdést már olvastam ebben a témában, de szeretnék kicsit megnyugodni, hogy tényleg csak én gondolom túl.

2019. máj. 10. 12:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kicsi alatt tényleg azt értem, mert szűz vagyok és nem is voltam igazán benedvesedve
2019. máj. 10. 12:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimális esély ezért : "nagyon kicsit behatolt vele"
2019. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát minimális az esélye valóban, eléggé. Ez attól is függ, hogy neki van-e előváladéka vagy sem, illetve mennyire hatolt be. Igazából valószínű sokkal többre van szükség egy terhességhez.

Ha nagyon félsz, csinálj tesztet, nem szégyen :)

De alapból majd ha megjön, akkor megnyugszol :) Csak ne stresszelj rá.

2019. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A nagyon kicsi idő alatt volt előváladéka

s ha az randizott egy kóbor petesejteddel.

2019. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Persze, egy is elég. Csak tudnám miért tartják sterilnek az olyan férfit, akinek 30 millio alatt van a sperma száma milliliterenként. Azt már fel se merem hozni, hogy videókon 15-40 spermium táncol a petesejt körül, de tény hogy csak egy jut be. Hogy ki lesz a szerencsés????
2019. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
El kell, hogy keserítselek: már nem vagy szűz.
2019. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Van rá némi esély.

De amúgy így elveszíteni a szüzességet gáz - vagy csináltátok volna rendesen vagy sehogy

2019. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig pont sikerült védekezés nélkül szexelni...
2019. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Mond meg a liliomtipródnak, hogy gumi nélkül egyáltalán nem teheti oda a f..szát! Kíméljétek meg a bolygót még egy nem kívánt gyerekkel...
2019. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!