Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ennyitől lehetek terhes?

A barátommal már 4 hónapja együtt vagyunk és elérkezettnek láttuk az időt arra, hogy kicsit megismerjük egymás testét. Én szűz vagyok, neki már volt 3 komoly kapcsolata. Az ovulációm utáni (naptár szerint) napon találkoztunk. Védekezés nélkül, megszakításos módszerrel sem ő-sem én nem akartunk szexelni, de történt egy kis pettingelés. A nemi szervemhez dörgölte a hímvesszőjét és körözött vele ide oda, nagyon kicsit behatolt vele és az ujjaival, de nem élvezett el. Néhány kérdést már olvastam ebben a témában, de szeretnék kicsit megnyugodni, hogy tényleg csak én gondolom túl.

máj. 10. 12:39  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nagyon kicsi alatt tényleg azt értem, mert szűz vagyok és nem is voltam igazán benedvesedve

# 1/9Időpont máj. 10. 12:43 Privát üzenet
Minimális esély ezért : "nagyon kicsit behatolt vele"

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont máj. 10. 12:49 Privát üzenet

Hát minimális az esélye valóban, eléggé. Ez attól is függ, hogy neki van-e előváladéka vagy sem, illetve mennyire hatolt be. Igazából valószínű sokkal többre van szükség egy terhességhez.

Ha nagyon félsz, csinálj tesztet, nem szégyen :)

De alapból majd ha megjön, akkor megnyugszol :) Csak ne stresszelj rá.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont máj. 10. 13:04 Privát üzenet

A nagyon kicsi idő alatt volt előváladéka

s ha az randizott egy kóbor petesejteddel.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont máj. 10. 13:06 Privát üzenet
Persze, egy is elég. Csak tudnám miért tartják sterilnek az olyan férfit, akinek 30 millio alatt van a sperma száma milliliterenként. Azt már fel se merem hozni, hogy videókon 15-40 spermium táncol a petesejt körül, de tény hogy csak egy jut be. Hogy ki lesz a szerencsés????

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont máj. 10. 13:13 Privát üzenet
El kell, hogy keserítselek: már nem vagy szűz.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont máj. 10. 13:13 Privát üzenet

Van rá némi esély.

De amúgy így elveszíteni a szüzességet gáz - vagy csináltátok volna rendesen vagy sehogy

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont máj. 10. 13:39 Privát üzenet
Hát pedig pont sikerült védekezés nélkül szexelni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont máj. 10. 13:56 Privát üzenet
Mond meg a liliomtipródnak, hogy gumi nélkül egyáltalán nem teheti oda a f..szát! Kíméljétek meg a bolygót még egy nem kívánt gyerekkel...

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont máj. 10. 16:04 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ennyitől nem lehetek terhes ugye?
23. án volt ovulació, és a párommal 18. án voltunk együtt, utána is de azokat már nemtudom pontosan melyik nap. Szerintetek terhes lettem ennyitől? Nagyon szeretném.10. én kell...
Van itt bárki aki hasonló szituációban lett terhes? Szerintetek bárki lehet ennyitől terhes?
Terhes lehetek ennyitől?
Félek, ennyitől lehetek terhes?
Ugye ennyitől nem lehetséges a terhesség?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!