Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire normális ha a vélt...

Mennyire normális ha a vélt peteéréstől egészen a menstruacióig fájdolgál, szurkál a petefészek környéken?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden ciklusban ezt érzed, vagy csak a mostaniban? Nekem minden ciklusban így van, amikor teherbe estem, akkor is ugyan így volt. Ezért nem is gondoltam babára. Néha jobban görcsölök peteérés után, mint mensikor. :S Doki szerint a hasüregbe került folyadék irritál. Ha eddig még nem tapasztaltál ilyet, akár jelenthet jót is a fájdogálás, de ne erre alapozz. Hanyadik DPO-n vagy?
2019. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Most esett le, hogy peteéréstől menstruációig írtad. Akkor már meg is jött? Vagy a napokban kellene megjönnie?
2019. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Meg nem jött meg , 16. napon vagyok , de rövidek a ciklusaim , 24volt az utolsó. Ez a második hónap amikor ezt tapasztalom , és a mell fajas is ugyanígy

2019. máj. 12. 19:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is rövid ciklusaim vannak. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy menj majd el dokihoz, ha kiderül, hogy baba van akkor azért, ha meg nincs akkor a fájdogálások miatt. Legalább te is megnyugszol, hogy minden rendben. Barátnőmnek volt hasonló problémája, neki végül az derült ki, hogy minden hónapban a megrepedt tüszőnél(vagy a helyén, nem akarok baromságot mondani) ciszta alakult ki, ami magától felszívódott. Ezen neki a fog.gátló segített, de gondolom a te esetedben ez most nem is lenne opció. :) Meg ijesztgetni sem akarlak, nyilván neked nem ez van, csak ritkán ez is előfordul.Ezért is mondom az orvost, mert több dolog is okozhatja, jobb a biztonság.
2019. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Megyek majd kedden rendes évi vizsgálatra , és meglátjuk mit mond , csak az a gond hogy nem csinálnak ultrahangot.

Igaz, jobb tudni hogy mi a helyzet :)

2019. máj. 12. 19:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha elmondod a panaszaidat, akkor csak elküldenek UH-ra. Majd írd meg, hogy mit mondtak! Ha babát szeretnétek, akkor én nagyon drukkolok, hogy baba legyen a dologban! :)
2019. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Köszi szépen :)

Amúgy az a furcsa ebben a hónapban hogy amióta elmúlt az átlátszó nyúlós folyas , azóta sok krémes van. Persze tudom hogy nem minden hónap egyforma , de ez most más a többihez képest .

Neked van már bébid?:)

2019. máj. 12. 19:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Nincsen sajnos, tavaly nyáron elvetéltem 11 hetesen. :( De most újra próbálkozunk. Én meg a 15. ciklusnapon vagyok, és nekem is rengeteg krémes folyásom van, ami nem szokott lenni. Akkor tudunk együtt izgulni. :)
2019. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom , nekem is volt egy vetélésem , tuđom mennyire nehéz :(

Sok sikert nektek is :)

De izgalmas :)

Egyébként meg csak a 2. probalkozos hónap nekünk

2019. máj. 12. 19:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Ó, hát akkor nagyon hasonló cipőben járunk. :( Sajnálom! :( Sok idő kellett, mire lelkileg rendbe jöttél a vetélés után? Köszi a drukkot! :)
2019. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!