Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után a 7. napon bal...

Ovu után a 7. napon bal oldali petefészek szúrkálás illetve puffadás normális dolog?

Figyelt kérdés
Lehet belole baba? Maskor nem èreztem! Ti mit èreztetek a sikeres hónapban? Inofolicot iszom, attol lehet esetleg? Eddig 24tasakkal ittam meg, napi 2-t iszok! :)

2017. jan. 30. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Normális.

Lehet belőle, de az is lehet, hogy megjön.

2017. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ovu után pár nappal kezdődtek ezek, ma vagyok 10. napon, a puffadás még mindig meg van, de a szurkálás elmúlt. Lassan tesztelek, 3.-án nem kéne megjönnie..
2017. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azèrt kerdezem csak meg mert 8hónap alatt egyszer sem volt ilyen erzesem. Inofolic csinálhatta/ csinálhatja? Remelem nem jatszik velem a testem es a hormonjaim, nagyon vàgyunk egy pozi tesztre! En 6.ra nem várom, legkesobb hetedikère! :) drukkolok utolso! Koszonom nektek a választ! :) en 5-en tesztelek.
2017. jan. 30. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem szinte minden hónapban van ilyen ovu után és mensi elött is de eddig mindig megjött :/ drukkolok hogy neked ne igy legyen
2017. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazabol az sem baj ha csak az inofolictol vagy ugy alapbol aktivabb lett a petefeszkem.:)
2017. jan. 31. 07:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2/5-ös vagyok,gondoltam megírom, ma reggel pozitívat teszteltem! :))
2017. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jujj. Szivbol Gratulalok! Nagyon orulok , h megírtad Nekem.:)
2017. jan. 31. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nagy a boldogság! :) Drukkolok Neked!
2017. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!