Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. és 6. Dpo-n esti órákban...

5. és 6. Dpo-n esti órákban menstruációs tünetek jelentek meg amelyek másnapra el is múltak. Volt valakinek hasonló tapasztalata és baba volt a dologban?

Figyelt kérdés
19.-ik és 20.-ik ciklusnapon (28 napos ciklus) esti órákban rámjött a "mindjárt megjön" érzés ami hasigörcsökkel,mellfájdalommal és fáradsággal párosult. Mind két alkalommal el is aludtam, reggel pedig mintha semmi sem történt volna, mensinek nyoma sem. Párommal szeretnénk babát,ovu napján is voltunk együtt, reggeli hőmérsékletem 36.8 már 3 napja. Volt akinek hasonló tünetei voltak és baba lett a dologban? Előre köszönöm a kedves válaszokat!

2019. máj. 13. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem. Első lombiknál ugyan így, kb ugyan ekkor kezdodott a pms gorcs, de az nem mult el, nem is sikerult az a lombik. Most masodik lombiknal pont az 5. napon reggel pms gorcsre keltem, el is szomorodtan, de utana elmult es nem is ereztem ujra. Sikerult a baba.
2019. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, örülök hogy van még remény. :)
2019. máj. 13. 11:45
 3/10 A kérdező kommentje:

Amennyiben másnak is volt hasonló élménye, megköszönném ha leírná. Az elsőnek gratulálok a babához :)


Azóta a mellem iszonyatosan fáj oldalt, a hónom alatt. Tegnap éjjel éreztem kisebb, tompa mensis görcsöket. 21.-re nem várom. Szerintetek teszteljek egyáltalán a bapokban vagy inkább várjam meg a 22.-ét?

2019. máj. 14. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a 22-ét! Én nagyon sokszor teszteltem idő előtt és bár nem küldött padlóra jobban mint, mikor megjön de így, hogy várandós vagyok rájöttem, hogy tényleg tök felesleges! Nekem az égvilágon semmilyen tünetem nem volt csak a menstruáció elmaradása és utána is csak apró, pici hasfájások! Arról nem is beszélve, hogy így először csak halvány lett a tesztem. Drukkolok! .)
2019. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál, teljesen igazad van teszteléssel kapcsán. Néha erősebb a kíváncsiság mint a józan ész. Reggel megbeszéltem magammal :) hogy kivárom, mert tényleg bármi lehet a dologban.

Neked gratulálok a babához, és sok egészséget kívánok ! :)

2019. máj. 15. 08:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5.dpon petefészek szurkálásra lettem figyelmes, 10 dpon pozit teszteltem 😊
2019. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Összejött a baba akkor, kedves kérdező? :)
2023. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem, de pár hónap után már igen. És rá egy évre még egy, de az már könnyebben jött össze. Úh már 3 és 1,5 éves kistesók vannak itthon.

Látom januári a kérdésed, remélem sikerült ott is 😊

2023. jún. 25. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon örülök, gratulálok!😁😊❤️jó ezt olvasni!🥹

Igen, akkor még nem tudtam, rá 3 napra pozitívat teszteltem😁most vagyok 26 hetes😊

2023. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Örülök és gratulálok!!! 🙏

Úgy látszik tényleg mindenkinél más tapasztalatok vannak. És mennyire rá tudunk feszülni erre a témára mi nők… ha vissza emlékszek az első próbálkozásokra, olyan tudományosan készültem arra hogy legyen baba, hogy az most már viccesnek tűnik 😅🤦‍♀️

De a lényeg hogy lett 😀

2023. jún. 26. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!