Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire normalis a ciklusom?...

Mennyire normalis a ciklusom? Vajon megneheziti a munkam a teherbeesest? Bocsi az ekezetekert.

Figyelt kérdés

Több evig szedtem fogamzasgatlot. Ket honap sikertelen probalkozason vagyunk tul, most kezdödik a harmadik ciklusom. A masodik honaptol figyeltem meg az ovulacio idöpontjat, a teszt szepen kimutatta, 15. napon halvany csik volt, 16. napon erös csik. Ezeken a napokon es utana is minden nap együtt voltunk a parommal. Beagyazodas idejen pecsetelö verzesem volt, egy csepp ver, pont ugy, ahogy azt a neten irjak, mint lehetseges elöjel. Bar elenk piros volt, Emelett enyhen görcsöltem kb 5 napig. Ekkor meg bizakodo voltam, de a 27. napon miutan együtt voltunk a parommal, verezni kezdtem, masnap reggelre megjött rendesen. Nem tul rövid a ciklusom 2. fele? 17. napon lehetett az ovulaciom, 28-an megjött.

A munkam soran sokat kell gyalogolnom, napi 10-12km-t. Es emelett emelgetnem is kell idönkent. Havi 45 ora.

33 eves vagyok.


2019. márc. 3. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Havi 45 óra munka az semmi, még csak munkának sem nevezném. Ha nem esel teherbe, az nem ettől van.
2019. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat, heti 45 ora :))
2019. márc. 3. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
A 10-12 km egyáltalán nem sok.
2019. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezek egyáltalán nem aggasztó adatok! Én is heti 45 órát melozom és napi 12 kilométer séta simán meg van ! És jelenleg 11 hetes terhes vagyok ! Ha viszont a lutealisod folyamatosan ilyen kevés érdemes dokival konzultalj erről! Ha csak “kivételes alkalom akkor viszont felesleges !
2019. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Figyelni fogom tovabbra is hany napos a luteralis fazisom!
2019. márc. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!