Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt kicsi dózisban...

Clostilbegyt kicsi dózisban használhat?

Figyelt kérdés

Ez a 3. ciklusom és eddig túl stimulált mind a 3 féle adagolás. 2x1, a 2x 1/2 és most szerintem a 2x1/4 is, mert tegnap a 14. napon este iszonyú görcsöm volt ismét. Nem tudom létezik e még valaki aki ennyire érzékeny rá.

Valaki szedte már úgy, hogy 5 napig napi 2x1/4? Sikerült a baba?

2 éve próbálkozunk, egészségesek vagyunk.


2019. máj. 13. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A clostira én sem reagáltam jól. Nálam nem stimulált túl, de nem is jól csinálta. Végül elhagytuk és injekcióval (Bemfola 75 és 150) sikerült beállítani jól. Egyelőre próbálkozunk még.


Szerintem ne adjátok fel. Ha nem működik nálad a closti, akkor próbálkozzatok más gyógyszerrel.

2019. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most megvárom ezt a mensimet és elmegyek az orvosomhoz, hogy mi a következő lépés. Annó mondta, ha Closti sem segít akkor meddőségi, de ha az sem opció, akkor passz. nem tudom ki és mi segíthetne, főleg, hogy egészségesek vagyunk. :( Kaáliba próbálok hetek óta bejutni első konzultációra, de nincs hely soha. Szóval ez az út nem járható.
2019. máj. 13. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem vetélés miatt (üres petezsák) írta fel az orvosom, hátha gyengébb minőségű petesejt okozta. (Peteérésem volt ugye, mert teherbe estem, csak a minőség volt a kérdés) nekem 3. naptól 5 napon át kellett napi egyet, rögtön terhes lettem, azóta minden ok. Ja és brutálisan fájt az egész hasam abban a hónapban peteéréskor..
2019. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor utolsó neked sem volt nagy dózis. Volt egy vetélésem 1 éve. Halvány de egyértelmű pozitív tesztek voltak a 23-24-ik napon, aztán barnás folyás. Beleéltem magam nagyon, de kár volt. Kémiai terhesség volt elvileg, de a fogantatás sikerült. Viszont azóta egyszer sem.

kezd terhes lenni ez az egész sajnos, pedig nem is ekörül forog az életünk.

2019. máj. 13. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most a ciklus 5. Napjától szedtem 2x1 et. Közép időben nekem is fajt a hasam alja nagyon peteeres óta viszont a mellem nagyon érzékeny . Egy hét múlva nem várom kiváncsi vagyok nálam mekkora sikere lesz. Ez az első clostys honapom. Akinek clostyval sikerült a baba mikor jelentkeztek a terhességi a tünetek és mik voltak azok ?
2019. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!