Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje és Clostilbegyt...

Barátcserje és Clostilbegyt mehet együtt?

Figyelt kérdés
Lehet együtt szedni? Valahol mintha azt olvastam volna hogy nem.
2019. máj. 8. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
szerintem sem kellene együtt,de inkább kérdezd meg a nőgyógyászt
2019. máj. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
A barátcserje nem gyógyszer.
2019. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

nem!

nagyon régen szedtem már, de ha jól rémlik, akkor a barátcserje a progeszteron-szintre van hatással. tehát ha azt szeded és ezzel progit (vagy ahhoz hasonló növényi eredetű anyagot) viszel be a szervezetbe, az azt hisze, hogy már volt peteérés, tehát minek szeded a clostit, ami a tüszőérést serkenti, vagyis az nem hat megfelelően, teljes lesz a (hormonális) zavar.


Closti igen, magában, és ha megvolt az IGAZOLT peteérés, akkor utána lehet szedni a barátcserjét (HA az orvos is egyetért vele, és nem ad helyette inkább valami normális cuccot)

2019. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!