Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó szemet későn vettem...

Utolsó szemet későn vettem be, barátom bennem ment el. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lyndnette fogamzásgátlót szedek most már 1 éve. Mostani adagom utolsó szemét pont 12 óra után pótoltam reggel, aztán másnap, azaz ma a barátom bennem ment el. (A többi 20 szemet pontosat időben vettem be.)

Az lenne a kérdésem, hogy van miért aggódnom?:)



2019. máj. 13. 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Még szeretném hozzátenni azt, hogy 7 napos szünetben is bennem szokott elmenni, hiszen akkor is ugyanúgy véd, csak mivel késtem szeretnék megnyugodni. (:
2019. máj. 13. 21:10
 2/6 anonim válasza:
27%
Nincs. Ami még biztonságos, az az ha egyszerre veszed be az előző napit és az aznapit. Szóval 24 óra késés még nem probléma, de ettől függetlenül persze idejében be kell venni, amennyiben lehet :)
2019. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne aggódj, ha már egy éve szeded és pontosan nem fog egy szem gondot okozni
2019. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Le van írva a tájékoztatóban, hogy mit kr csinálni.
2019. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a nőgyógyászodat, és kérdezd meg tőle! Ez a szakmája.
2019. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! (:

Koszonom szepen a valaszokat, minden rendben van, megjott rendesen.

2019. máj. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!