Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab mikor próbálkoztak...

Missed ab mikor próbálkoztak először? A legújabb kutatásokban azt olvastam, hogy semmi értelme a várakozásnak.

Figyelt kérdés
Egy normális menstruációt kell várni,de utána újra neki lehet állni. Annyira sok ellentétes dolgot olvasok ezzel kapcsolatban és mindkettőt logikusnak is tartom,de akkor melyik az igaz?
2019. máj. 17. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nincs értelme időt vesztegetni. Egy menzesz legyen meg rendben és utána lehet próbálkozni! A magyar szokás (3 hónap) már elavult.
2019. máj. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom is azt javasolta, hogy 1 ciklust várjunk, utána pedig bármikor, amikor felkészültünk lelkileg. Azonnal sikerült is.
2019. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor muteti befejezes kellett, akkor 4honapot vartunk es +2 honap volt mire teherbe estem. Ez nekem lelkileg is kellett, nagyon odavagott a dolog...


Mikor nem kellett muteni, akkor nem vartunk semmit, senki nem nezett ram csunyan, annyi h a baba egy hettel kisebb, mint "verzes" szerint lenne, teljesen egeszseges, de meg csak 22hetes terhes vagyok vele.

2019. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2 ciklust vártunk missed ab után. Azóta a 3. próbálkozós hónapban sikerült is :)
2019. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a missed ab műtét után eleve azt mondta az orvos,h pár hétig mellőzzük az együttlétet is. És fél évet javasolt várni. A műtét októberben volt és januárban fogant meg a baba.
2019. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5# Akkor nem tartottátok be ti sem a fèl èvet? Én azt soknak tartom. Főleg az miatt,hogy ki tudja mikor jön össze. Ha biztos lenne,hogy első alkalommal baba is lesz,de sajnos erre garancia nincs. :(
2019. máj. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!