Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme reménykedni? Van...

Van értelme reménykedni? Van esély a babára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek bocsássatok meg, ha butaságot kérdezek. Van már egy 6 éves kislányom, és túl vagyok 3 vetélésen.

Elvileg van egy cisztám és egy myomám is.


Most egy ideje próbálkozunk a párommal, eddig sikertelenül.


Ebben a hónapban ovulációs teszttel próbálkoztam. Végig teszteltem kb két héten keresztül. Két napig volt pozitív az ovulációs teszt, november 2-án és 3-án, ezt követően újra negatív lett.


Október 30-tól November 4-ig minden nap együtt voltunk. Elvileg így a peteérés előtt, alatt és utána is próbálkoztunk.


Az egyyüttlétek után 5-10 percig nem keltem fel az ágyból és a "gyertyázást" is kipróbáltam.


Szedek vitaminokat, Folsavat, Femibionnak a Babatervezős vitaminját, E vitamint, méhpempőt, vasat, magnéziumot és a peteérés óta minden este egy csésze palástfű teát is iszom. (Peteérés előtti időszakban Cickafark teát ittam)


Tudom, hogy nem szabadna rágörcsölni, meg nem gondolni rá és el kell engedni stb, de nagyon nehéz.


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek most sikerült jól időzítenünk, jókor voltunk együtt, van esély a fogantatásra?


Idáig sosem használtam ovulációs tesztet, így csak tippelni tudtam, hogy körülbelül mikor lehet peteérésem, de eddig nem sikerült összehoznunk, meg nem is mindig tudtunk együtt lenni középidőben.


Most ugye erre elvileg sikerült figyelnünk. Nyilván nem szeretném hamis reményekkel álltatni magam, de mégis szeretnék kikérni pár véleményt, tanácsot Tőletek, hátha vagytok itt páran, akik használtatok már ilyen tesztet, ittatok ilyen teát, vagy ki tudtok segíteni pár praktikával, tippel.


Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 5. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem jol időzitettetek. :)

Drukkolok. :)

Majd ird meg sikerult e. :)

2018. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Három vetélés után nem gyanús, hogy nem az időzítessel van baj? Van egy 11 evesem.Én is első próbálkozásra teherbe esek, de a második vetélésem történt meg a 8 héten belül. Egyre azt mondtam véletlen. A második már nagyon szíven ütött.Engem komplett hematológiai vizsgálatra küldtek. A dokim szerint Leiden mutációm lehet. Szerintem mielőtt újra csalódnál es szenvednél járj a végére.
2018. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na? :)
2020. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!