Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tuti, hogy a peteérés után...

Ha tuti, hogy a peteérés után történt a közösülés óvszer nélkül, akkor biztos, hogy nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tehát, mondjuk megjött 8.-án, a közösülés köv. hónap 1.-én volt, akkor hozzáadva a (kb.) 14-et a 8-hoz az 22.-e, ami mindenképpen messze van az elsejétől, tehát nagy valószínűséggel az a bizonyos petesejt már felszívódott 1.-re. Ugye?
2008. nov. 11. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt nem lehet csak így kijelenteni...A dolog egyénfüggő, ciklusfüggő. Van úgy, hogy egy nőnek havonta változik,hogy mikor van peteérése. Nem biztos, hogy nem vagy terhes. Inkább tesztelj, és vigyázz legközelebb.
2008. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem merem megvenni a tesztet, és egyedül végigcsinálni.. ülni és várni, hogy poz.-e...

Ráadásul nem értem, van ez a ciklus.hu.... beírtam az előző menstruációimat, a legutóbbi okt.8 és kihozta, hogy legközelebb nov. 23.-án fog megjönni. De az rengeteg! És hogy 13.-a a legközelebbi ov. nap... az előző ov. napot nem írta ki. Nem értem én ezt.

2008. nov. 11. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni: a mensim első napja október 2-án volt, és október 23-án estem teherbe, ez tuti, tehát a ciklusom 21. napján... Ja, ez 2004-ben volt.
2008. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg a barátoddal együtt, és csináljátok végig együtt. Amúgy nem kell sokáig ülni, és várni az eredményre. De csak az elmaradt mensi után próbáld meg a tesztet. A netes dolgok pedig ideális esetekre vonatkoznak,ne alapozz erre!
2008. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a peteérés előtt pár nappal vagy pont a peteérés napján vagytok együtt, esetleg azt követően 1-2 napig, akkor a LEGNAGYOBB az esély a teherbeesésre! Tehát ha nem védekeztetek jó eséllyel terhes lehetsz. A ciklus.hu-t pedig ne vedd szentírásnak, inkább figyelj tested jeleire. A babát tervezők otthona lapon olvasgass, jó dolgok vannak ott.
2008. nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy tényleg a peteérés után kb. 8-9 nappal voltatok-e együtt. Ha a peteérés valóban 22-én volt, akkor nem lehetsz terhes. Viszont a peteérés időpontját nem lehet olyan egyszerűen meghatározni, hogy hozzáadsz 14-et a ciklus kezdetéhez. De valószínű nem vagy terhes, mert a peteérés utáni 3. napra már tuti nem él a kiszakadt petesejt.
2008. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha biztosan tudod, hogy mikor volt peteérésed, akkor sztem nem kell aggódj! Mi 1 éve védekezünk úgy, hogy peteérés előtt 3 nappal és peteérés után három nappal vagy nem vagyunk együtt vagy kiegészítő fogamzásgátlást használunk és nem lettem terhes. DE!!! és ezt most leírom, mert épp most vagyok slamasztikában egy spontán peteérés miatt... az bármikor jöhet... Nekem pl a 12. napon (normál esetben mindig 16 - 17. napon van Pém) volt egy hihhhhhhetetlen orgazmusom, s ez kiváltott egy spontán peteérést (amit amúgy bármi kiválthat....stressz,jó hír, rossz hír,orgazmus,nem orgazmus....) De amúgy kevesebb esélyed van a nemre, mint igenre.

üdv

2008. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy minden oké, mert ma megjött :) A ciklus.hu mára jósolt ov. napot...
2008. nov. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!