Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer, és pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, és pont peteérés környékén vagyok. Hol tudok feliratni esemény utáni tablettát? Ügyelet?

Figyelt kérdés

Hogyan is működik ez a dolog? Mi a neve a gyógyszernek? Támogatott? Mennyibe kerül? Mennyi idő alatt kell eljutnom orvoshoz?

Hétvégén melyik ügyeletre mehetnék hétvégén?


2011. jan. 23. 11:32
 1/6 bebycica ***** válasza:
49%
Bármely (ügyeletes) haziorvos felír neked a 72 órán belüli bogyót de nem olcsó az biztos. de inkább ez mint a gyerek.
2011. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
49%

Én úgy tudom, hogy 3000, de lehet inkább 5000...

De igen inkább az, mint a gyerek. Figyi esemény utáni tablettát kérsz, tudni fogja mit akarsz. ;) :)

Sok sikert.

2011. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Postinor ami úgy tudom Magyarországon már nincs forgalomban, Escapelle illetve Rigosoft..


Ha hétvégén történik meg a baj, a nőgyógyászod nem rendel, és a háziorvos sem ügyeletes. Nem kell kétségbeesned, ugyanis minden nagyobb városban van sürgősségi fogamzásgátlási ambulancia, ahol egy rövid, névtelen kérdőív kitöltése után felírják neked a gyógyszert, amit a nagyobb patikákban kiválthatsz, akár az ügyeleti időszak alatt is.



Mivel az esemény utáni tabletta valóban csak sürgősségi esetekben alkalmazható, éppen a korábban már említett magas hormontartalma miatt, kizárólag akkor juthatsz hozzá, ha az orvos felírja.


Budapesten több ilyen ambulanciát is találsz, például a Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórházban, mely a 10. kerületben található, a SOTE II. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáján, mely a 8. kerületben vár éjjel-nappal, vagy a Szent Margit Kórházban, ami Budán, a 3. kerületben kínál azonnali orvosi segítséget.



A hazai sürgősségi ambulanciák pontos helyéről érdeklődhetsz ezen a telefonszámon: 06(30)303-0456.


Az esemény utáni tabletta ára nem kevés, 5 és 7 ezer forint körül alakul. A TB nem támogatja, ezért a teljes árat kell érte fizetned!!

2011. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors a segítséget! Már indulunk is.
2011. jan. 23. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! :))
2011. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5000-5500 körül van az escapelle
2011. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!