Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcs beágyazòdáskor?

Görcs beágyazòdáskor?

Figyelt kérdés
Ti akik éreztétek , ez egyszeri görcs volt , vagy inkább 2-3 napig tartó enyhe (menszi szerű) fájdalom , amely néha megjelenik majd elmúlik ?
2019. máj. 18. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem tudom hogy amit en ereztem az a beagyazodas volt e, mert nem latok a testembe. De en kb egy hetig ugyanolyan fajdalmakat ereztem, mint mikor peteeresem van. Igazabol inkabb olyan erzes volt, mintha a peteeres nem akarna abbamaradni. De nem tudom ennek volt e koze a beagyazodashoz.
2019. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgyanúgy voltam ahogy az elöttem lévő hozzászóló.. peteéréstől végig görcsöltem, már azt vártam hogy jöjjön meg. Erősebben görcsöltem mint mensi elött. folyásom hol volt hol nem. Száraz voltam, csak néha nagyobb adag fehér krémes folyásom volt
2019. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!