Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjonnie, de nem jött. Semmi más tünetem nincs, mint a mellbimbó fájdalom. Mármint a menstruáció megjovetelere való jelre gondolok. Nem tudom, hogy teszteljek a napokban, vagy várjam meg biztos ami biztos alapon a hétvégét és ha addig sem jön meg, akkor csináljak tesztet. Nem szeretnék korán tesztelni.
2019. máj. 21. 06:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha kibírod a hétvégéig akkor tesztelj akkor, de elvileg már most is kimutatja a terhességi teszt ha terhes vagy, feltéve ha rendszeres a menstruációd
2019. máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Én 2-3 napot várnék a helyedben.
2019. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
2 vagyok; nekem egy hét kimaradás után olyan halvány csíkon lett, h fantomcsíknak néztem. x)
2019. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mivel mar kesik, ma sem tul korai tesztelni, csak jo minosegu tesztet vegyel es akkor nem lesz korai.
2019. máj. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 khniki ***** válasza:
Tutira teszteltem volna már. :) Facelle 10-es, de mivel már a nemvárt napján is túl vagy, vennék kíváncsiságból egy 25-öset is.
2019. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát muszáj kibirnom a hétvégéig, mert addig még akár meg is jöhet, mert igazából 28-33 nap között mozog a ciklusom, szóval most vagyok a 31.napnal. Mondjuk tényleg semmit nem érzek, csupán csak ez a mellbimbó fájdalom, bár ez múlt hónapban is volt egy hét késés mellett és mégis megjott. Tehát az egész mellem nem érzékeny, vagy ilyesmi.

Sajna csak egy x-epiles tesztem van itthon, úgyhogy valahogy megállom és kibirom hétvégéig, bár nem mondom, hogy könnyű lesz 😊. Viszont nem szeretnék csalódni, hogy megcsinálom és negatív, aztán meg megjon. Szóval hétvégéig várok, hogy megjon vagy sem.

2019. máj. 21. 08:50
 7/18 anonim ***** válasza:

Megcsinalod, negativ es csalodsz....

Megcsinalod egy het mulva, negativ csalodsz...


Van kulonbseg?!


300Ft egy teszt, nyomj el egyet ma es egyet 3 nap mulva, ha negativ es addig nem jon meg.

Ezt a csalodast sose ertettem...

2019. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért várd meg a 33. Napot, ha az a leghosszabb ciklusnapod.
2019. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, hétvégén fogok tesztelni. Utolsó előtti. Kétszer csalódni rosszabb szerintem, mint egysuer
2019. máj. 21. 10:35
 10/18 A kérdező kommentje:
*egyszer
2019. máj. 21. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!