Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor teszteljek legkorábban?

Mikor teszteljek legkorábban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon izgatott vagyok,hisz lehet hogy jön a baba, legalább is a tünetek ezt mondják (mell fajdalom/feszülés/duzadas, alhasi görcs, petefészek és méhnel néha be szúr, emeljges, pillanatokra lazaság érzet, tartós 36/5test hő, hányinger, szédülés, fáradékonyság, fejfájás, sok alvás, nagy étvágy, sűrű pisilés) viszont ma teszteltem ami negatív viszont még lehet korai volt hisz 1 én kellene meg jönni a nem vártnak aminek még jele sincs (remélem nem is lessz) +elég rendszertelen a ciklusom az utolsó jegyzetem szerint (28 nap majd 30-32-35 és az utolsó 42 napra rá jött meg. Utolsó men vége január 28 (5nap ) pete érés feb 7-13 ig és a 14 napon voltunk együtt a párommal azaz 12 én védekezés nélkül... Szerintetek mikor mehetek biztosra a tesztel??

2019. febr. 26. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor jött meg utoljára??

Január 28-án??

Vagy akkor múlt el?

Mert nem mindegy.

2019. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 khniki ***** válasza:
Kicsit kusza ez a leírás. Amikor kimarad a következő menzeszed, akkor tesztelj!
2019. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mint le írtam az előző ciklusom "vége" január 28 volt és 5 napos, azaz a kezdete 23 an történ és a vége 28 :)
2019. febr. 26. 18:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, akkor meg várom meg ezt a pár napot :D
2019. febr. 26. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Már bocs de te hogyan számolod a ciklusod?

Ma vagy ciklus 35 napján.

12-én nem a ciklus 14 napján voltál.

Várd meg leghosszabb ciklus hosszt és tesztelj.

2019. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 momoka 2002 ***** válasza:
A ciklus 1.napja az 1.elenkpiros verzes napja szoval jan.23. Az ovulaciodtol szamitva 14. napra kene megjonnie-akkor tesztelj. Mibol vagy biztos az ovu idopontjaban? Ha mered a hodet akkor van gorbed is? Megmutatod? A 36,5 nem eppen lutis ho. De te ismered a ciklusod. Rendszertelen menzi miatt nem voltal dokinal? Pcos ,ir , pajzsmirigy rendben van? A terhestunetek megjelenese meg korai lenne 6-8 hetben no meg a hcg elegge hogy eszreveddbde persze vannak kivetelek.
2019. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Negatív tesztnél még nincs tünet...

Lazaság érzés? Az is egy tünet?

Bocs, de ilyet még nem hallottam..

A 36,5 az nem túl jó.. az az alaphő kb..

36,8 tól momdjuk jónak a ciklus második felében.

2019. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen a ciklusom elég rendszertelen valóban amit miatt menni is szerettem volna alapból nőgyógyászhoz!Nem szoktam hömérőzni, csak most mértem hisz sokszor úgy éreztem h nagyon melegem van, majd fáztam mint aki lázas, viszont igen olvastam róla hogy nem én lennék az első aki egy adott terhesség során ilyent érez .A pete érésem mindig érzem alhanál , emellett nekem olyankor mindig az első napjan már fehér folyasom van, de nyilván nem csak ebből ítélem meg hogy mikor van, hanem direkt erre van egy jó kis alkalmazásom ami nekem be vált hisz mindig akkor kezdődik a fehér folyás emellett akkor érzem, amikor az alkalmazás is írja... Emellett a ciklusom nekem nem 28 napos mint az átlag mivel rendszertelen, így az alkalmazás szerint ami átlag alapján számol 35 napos!!
2019. márc. 1. 00:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Pcos,ir,pajzsmirigy nem tudom hogy rendben van e hisz a házi orvosomnak jeleztem h szeretném ezeket ki vizsgáltatni, elvégre jó ha tudja az ember, emelett egy másik orvos javasolta aki privát orvos, csak akkor épp más betegségem is volt így mondta h várjunk.ezek után jeleztem a nem meg nevezett házi orvosom felé aki nagyon okos próbált lenni, és be közölte hogy én ne legyek okos, esetleg ha azon a szinten leszek amin ő ül, és majd ő tudja látatlanból,leletek nélkül és nekem biztosan nincs ilyen bajom, mert hogy mit gondolok én, az orvosok rá érnek ilyen hülyeségekre??! " feleletet kaptam szép hang nemben,majd hogy ne zaklassam ilyennel a nőgyógyászt se és ne is vigyek neki ilyen eredményt, mert idő pazarlás és ki nevetnek... Nyilván ez által a körzeti házi orvost is készülök le váltani, főleg hogy többször ki hangsúlyozta hogy nem szeretne kezelni mert kettős állampolgár vagyok!
2019. márc. 1. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!