Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa szagok iránt sóvárgok,...

Furcsa szagok iránt sóvárgok, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Igazából nem gyanakodnék terhességre, mert a ciklusom közepén tartok, van méhnyaknyákom, ami ilyenkor esedékes, volt petefészekfájdalmam ami szintén minden ciklus közepén jelen van. Viszont... Fájdogálnak a melleim, ami menzesz előtt max 1 hétig szokott tartani, rengeteget pisilek, és szagokat "kívánok". Pl tegnap óta meg vagyok csikkadva a Domestos illatáér, hypo szagot akarok.

Menzesz előtti és utáni első napokon voltunk együtt védekezés nélkül, mivel most van nyákom, kétlem, hogy baba lenne a dologban, de azért ott motoszkál, hogy és ha mégis

Egyátalán nem bánnám, tervek szerint várnánk vele egy kicsit, de ha jönni akar, úgyis jön. Tesztet még korainak tartom, a tüneteket szintén. Inkább csak véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2019. máj. 21. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, csak nagyon szeretnél az lenni. A baba meg optimális esetben akkor jön, ha mindkét fél akarja és nem védekeznek.
2019. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem a fingszag iránt sóvárogsz mondjuk, aminek én nagyon örülnék 😀🥰
2020. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!