Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nogyogyasz egy tapintasos...

A nogyogyasz egy tapintasos vizsgalat soran eszrevenne e ha esetleg 4-6 hetes terhes lennek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem jelzed, hogy késik, és nem keresi a tüneteket, akkor nem valószínű.

Nekem úgy se látott még semmit, hogy direkt terhességet keresett.

2019. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

En bementem a nogyogyaszhoz rakszuresre megtapogatott es gratulalt. 5 hetes voltam en meg majdnem leborultam a szekrol. Mivel rendszertelen volt a menzeszem igy nem gyanakodtam.

Szoval jah eszre lehet venni.

30hkm

2019. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért az nem mindegy, hogy 4 vagy 6 hét. Nekem 4 hetesen még kb. UHval se látszott semmi, 6 hetesen meg már szép szívhang volt.
2019. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Tapintással?



NEM



Uh?

Talán

2019. máj. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Kétkezes vizsgálatnál már 4 hetes terhesség esetén is megnagyobbodott, puha méhet tapint az orvos, amiből következtetni lehet a terhességre. Amennyiben így van, akkor a sejtését uh-val azonnal tudja igazolni/cáfolni és kb terhességi kort is megadni.
2019. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Tapintással. Én 10 nap késéssel mentem. Az hány hét :))? Rögtön mondta a 2kezes vizsgálatkor,hogy terhes vagyok :)) . Az uh-ra már vigyorogva mentem :))
2019. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy az 5. héttől a megnagyobbodott méhet veszi észre, ami általában és jó esetben terhességtől szokott lenni. 4. héten max. gyanú felmerülhet, de az még eléggé vízválasztó, UH-n sem biztos, hogy látszik már. Összességében egyszerűbb és biztosabb egy otthoni teszt, ha késik, majd minimum rá egy hétre menni dokihoz.
2019. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6hetes terhességet sem mutatott ki a hüvelyi uh, csak hogy ott van vmi ami 6mm, kisebb mint a megszokott ezért a frászt hozták rám. Egyenlőre várok. Nem tudom mi a jó gyakorlat. Én elmaradt mensi után, 2pozitív teszttel mentem és nagyon megijesztettek.

NkltTa

2019. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tapintással?

Semmiképp


6 heteset esetleg


5+4 hetesen a hüvelyi UH-on volt petezsák, de azt aem tudták megmondani van embrio vagy nem

/ pozi teszttel és pecsételéssel mentwm.


Egyszer mensi előtti nap mentem.

Megnagyobbodott méh, vagy terhes, vagy menstruálni fog

Ez volt az ambuláns lapon...

2019. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!