Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tegyek ha visszatéro...

Mi tegyek ha visszatéro huvelygombam van? Kérem, segitsen aki tud.

Figyelt kérdés
Már hónapok ota szenvedek toluk,de az orvos altal felirt tablettak,kupok csak enyhitettek,de nem szuntettek meg.Mar belefaradtam,hogy minden hónapban orvoshoz jarok vele.Van valamilyen tea,ami belsoleg hasznalna,mert kremem van,de az csak a viszketest szunteti meg kintrol.
2010. júl. 7. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg olvass utána: Vitagyn C, talán segít.
2010. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó pár éve nekem is volt mindig visszatérő gombám. Tampon helyett elkezdtem betétet használni, és elmúlt. Utána évekig nem is használtam tampont. Én azzal fertőztem mindig vissza magamat, mikor megjött :(

Érdemes kipróbálni, hátha neked is bejön.

Jobbulást kívánok neked!

2010. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Gynevac-injekciókúrának. Csak ajánlani tudom. Addig is, a savköpeny egyensúlyát próbáld visszaállítani (Colpo-cleaner intimzuhany, tejsavas irrigálás), egy próbát megér.
2010. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a tampon miatt volt mostmár két hónapja nem használom és azóta nem is volt!
2010. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors válaszokat.
2010. júl. 7. 12:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy en nem hasznalok tampont csak betetet-mert igy a nok jobban kitisztulnak-az orvosok tobbsege is javasolja.Még annyit hogy a cickafark tea szerintetek segitene?
2010. júl. 7. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Fokhagymakúra, 10 napig naponta 10 szem fokhagymatabletta. Természetes gombaölő. Azt mondjuk nem tudom pontosan, hogy mekkora koncentrátumú tabletták kellenek, ennek próbálj meg utánanézni.
2010. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tampont használtam de már régen abbahagytam mégis visszajött.Elkeserítő küzdelem volt . Tavaly felvettük párommal együtt a Gynevac injekció kúrát de nem segített pedig nagyon bíztam benne (sok nőnek segített). Aztán drasztikusabb eszközhöz folyamodtam : ezüstkolloid,olvastam róla sok ellenvéleményt de sok jó tapasztalatot is . Igazából csak 3 hétig fogyasztottam aztán abbahagytam . Már abban a hónapban nem volt!! Aztán jött a grapefruit magolaj (keserű) És ezek együttes hatása szabadított meg a havi gombáktól. Telt az idő és egyszer csak azon kaptam magam hogy már 3 hónapja nem volt gombám JEEEEE!! :) Ebben az évben 1-szer volt csak. Hihetetlen számomra ,pedig már szinte lemondtam arról hogy valaha megszűnik. Legerősebb vírus-, gombaölő a grapefruit magolaj és az ezüstkolloid bár utóbbit hosszú távon nem szedném. De egy próbát megért. Sok sikert próbáld ki ezeket ,biztos neked is sikerül kigyógyulni.
2010. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ezüstkolloidos irrigálás és Canesten kúp használata 9 napig (nem 3!) teljesen megszűntette, előtte évekig nem tudtam megszabadulni tőle.
2010. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!