Pontosan mi lehet?

Figyelt kérdés
A történet az hogy ez az első úgymond próbálkozós hónapunk a párommal és nem vagyunk rágörcsölve csak nem értem a testemet. Előző hét hétfőn voltam nőgyógyásznál egy rutin minden rendben van-e vizsgálaton, ott azt mondta a nőgyógyász hogy minden rendben, teljesen szabályos mindenem és nem lát semmiféle kóros elváltozást, akkor a méhnyálkahártyámat 7,2 mm-nek mérte és a bal petefészkemben látott egy 18 mm-es domináns tüszőt. Őszintén mondom hogy nagyon nagy hibám az olvasgatás ezen témában, mivel érdekel hogy hogyan működik a saját testem és abszolúte nem tesz jót ha utánanézek ezeknek. Azt olvastam hogy ovulációkor tojásfehérje nyáknak kellene lennie, nekem ez volt szerdán. Elméletileg csütörtökön volt ovulációm és aznap nagyon nagy mennyiségű krémes folyásom volt egésznap, erre pénteken olyan alhasi görcsöket produkáltam hogy egyszerűen nem bírtam és vettem be gyógyszert, de nem használt semmit sem, ez szombaton tovább folytatódott enyhébben és délutánra elmúlt. Igazából az lenne a kérdésem hogy melyik a mérvadó szerintetek? Tudom hogy ez nem jósló oldal de komolyan nem értem magamat, másoknál ez a három egy napon van.

2019. máj. 22. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
En csak azt tudom, hogy nem erdemes figyelni semmit. Pco szerkezetu petefeszkeim vannak, nem volt tojasfeherje nyakom, a hogorbem egy cikcakkos valami, orvos is megerositette, hogy nem ovulalok, kezelni kell, el is konyveltem magamban, hogy jo ideig nem lesz baba. 7+4 hetes vagyok :)
2019. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok hozzá!!! :)
2019. máj. 22. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A nyálka több napig is szokott lenni. Amikor a fájás van akkor van a tűszőrepedés. A folyás két nappal előbb is jelentkezhet. A tűszőrepedés előtt legalább 12 órával jó ha eggyütt vagytok, hogy a kis virgoncok elérjék a célt.
2019. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2019. máj. 23. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj hagy mi lett. Szukolunk.
2019. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor nem lett baba, de rá egy hónapra pozitívak lettek a tesztjeim. :)
2019. júl. 4. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!