Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön már meg? Tegnap...

Miért nem jön már meg? Tegnap leesett 3 tizedet a hőm, ma meg emelkedett és csak fehért kicsit több folyásom van. Ma vagyok a 30. napon, de pé-m a 14. nap volt. Puffadok, fáj a hasam, a mellbimbóm érzékeny.

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 09:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel 2 tizedet emelkedett! Ez lemaradt.
2008. nov. 12. 09:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mit szólnál egy teszteléshez?Reggeli első vizeletből.....egyszerű,gyors,és lehet megkapod a választ is ;)

2008. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajna a reggeli (Corax) tesztem nega lett. :(
2008. nov. 12. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:

A Coraxról nem sok mindent tudok,én ma Pregimaxot használtam,nem első vizeletből,és halvány....pedig ha vkinek,hát nekem nagyon nehezen emelkedik a HCG-m.Első két gyerkőcöm is halvány pozitívként szaladgál ma már :DD

Semmi nincs veszve,holnap reggel próbálj másfélét,vagy várj pár napot :))

Sok sikert :))

2008. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked! Ha nem jön meg addig van remény. Bár eléggé úgy érzem hogy na most jön meg.

Veszek egy másik tesztet és pár nap múlva ha nem jön meg, megcsinálom.


KÖSZI A VÁLASZOKAT!!!

2008. nov. 12. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Én még nem gratulálok magamnak,mert 5 terhességből 2 maradt meg :(( de legalább megmaradtak :)),és hát 2 hónapja volt egy spontán vetélésem megint :(

De optimista vagyok,és ez a lényeg :))

Neked is sok sikert,ha tudsz vmi közelebbit majd írd meg :))

2008. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nini24 ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Megjött a mensi, vagy baba lett? Remélem az utóbbi! :) Sokpuszi!
2009. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia. Igen, baba lett, de két hónappal később! Most 14 hetes kismami vagyok! :)

Köszönöm hogy érdeklődtél:)

2009. ápr. 9. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!