Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a mellbimbóm. Ez lehet...

Fáj a mellbimbóm. Ez lehet terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés
1-én lett volna esedékes, és eddig vártam hátha megjön de semmi. Mostmár a mellbimbóm is fáj. Nem szeretnék babát mert van egy 7 hós csöppségem. De nem emlékszemazokra a bizonyos előjelekre...
2011. nov. 6. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet akár jele is a terhességnek, főleg, hogy már pár napja késik is. Miért nem csinálsz egy tesztet? Mostmár ki kell mutatnia, hogy terhes vagy.

Amúgy minden terhesség más, nem biztos, hogy ugyanazok a jelek mutatkoznak. Az első terhességemnél 2 napos késésnél teszt nélkül biztos voltam benne, hogy az vagyok, a másodiknál meg annyira nem volt semmi jel, hogy már 1,5 hete késett, de még mindig nem hittem, hogy terhesség miatt.

2011. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet terhes vagyok.
2011. nov. 6. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. Énis ugyanebben a cipöben járok mint te akkor.. Nekem még igaz van 4 napom nem vártig..de a mellbimbóm napok óta fáj, és megjön érzésem van állandóan..Soha nem szokott fájni a bimbóm..és 2 napig olyan erös szurkálások voltak a méhemben hogy majd megőrültem... mensi elött is éreztél valamit ami terhességre utalt? légyszi segits
2012. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!