Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok e segiteni?

Tudnátok e segiteni?

Figyelt kérdés

Nem kérek szidkozodást, se azt hogy hibáztunk.

Tudom hogy felelőtlen voltam..

Én egy 16 éves fiú vagyok és 15 éves a barátnőm.

Elöző hétvégén nagyon kivántuk egymást és nem volt koton nem is tudom mit gondoltam hát igen hülyén fog hangzani de bettetem neki..

Na oké egy kettő és kivettem

Ugye előváladék meg minden.

És egy hétre rá most megkellet volna neki jönnie de késik..

Egy terheségi teszt kimutatja már?

Tudom nagy esélyel nem lesz semmi csak aggodok én hülye:D


2019. máj. 25. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéses együttlét után 2 héttel már kimutatja a lehetséges terhességet. Amúgy mindig(!!!!) legyen nálatok vésztartalék gumi (mikor már este a bilt sincs nyitva és még pénzetek sincs akkor használd. Ha nyitva a bolt akkor inkább menjetek le).
2019. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És még egy elhamarkodott kérdés.

Egy abortusz mennyi Magyarországon?

2019. máj. 25. 09:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az abortuszt a szülök engedélye nélkül nem lehet elvégeztetni, úgyhogy a pénz a legkisebb gond (arra lehet csökkentést kérni vagy költségmentességet indokolt esetben)


Egyébként elég kevés a terhesség valószínüsége, de nem kizárt. Az aktus után 14 nappal teszteljetek.


A menzesze késhet más miatt is (pl. idegeskedés), meg az is sokszor elöfordul, hogy eleve nem szabályos.


Amit meg valaki írt, azt fogadjátok meg, mindig legyen nálad/nálatok pár óvszer vésztartaléknak.

2019. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 40.000 Ft + egy szülő beleegyezése
2019. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment a zöld like:)


És ez az ár csökkentés avagy mentesége ez hogy van mikell hozzá?

2019. máj. 25. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyelöre az áron ne törd a fejed, fölösleges. Ha aktuális lenne, akkor a tanácsadáson elmondják, milyen indokkal lehet csökkentést kérni.

Ha nagyon érdekel, akkor a googleben keress rá, valószinüleg idövel találsz infókat, csak arra figyelj, hogy aktuális legyen és ne több éves.

De szerintem most még tényleg fölösleges ezen törni a fejed.

2019. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet rávenni egy nőt egy terheségi tesztre?:D



Én nagyon aggodom valszeg tök feleslegesen de azért egy teszt teljes mértékbe megnyugtatna.



Na most ő ezt egyáltalán nem akarja mert megvan bizonyosodva hogy nincs gyermek ottan.


Hogyan vegyem rá hogy megtegye hogy végre ne aggodjak rajta?:/

2019. máj. 28. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szivem, tudom hogy kellemetlen, de engem ez nem hagy nyugodni. Ha tényleg nem vagy terhes akkor nem kell félni és én is békén hagylak ezzel. Légyszíves csináld meg. Ha szeretnéd megveszem."

Viszont a teszt csak 2 héttel később mutat eredményt.

2019. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na igen én ezt igy már előtte persze elmondtam de akkor se szeretné..

Mondom oké hagyom még

És tudom hogy 2 hét lassan az majd letelik

2019. máj. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!