Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Párommal 3 eve egyutt vagyunk, szinte minden nap szexelunk védekezés nélkül a menstruációm nem szabályos es hormont se szedhetek egyéb problémák miatt.. Hogy lehet hogy még nem estem teherbe? Nincs tervbe, csak erdekel hogy 3 ev alatt higy lehet hogy nem tortent "baleset"?

2019. máj. 25. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiveszi akkor egyáltalán nem biztos, hogy valaha is teherbe fogsz esni, én csináltam vagy 10 évig így, egyszer sem estem teherbe, amikor meg élesben csináltuk, akkor pár hónap alatt összejött. Ha a pasid tényleg ki tudja venni, akkor abból nem nagyon lesz baba, ott szokott becsúszni, ahol nem jókor veszik ki.
2019. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, mar elkezdtem felni hogy lehet valami bajom, de ha többen igy vagytok es nem lett semmi baj akkor megnyugodtam 😊
2019. máj. 29. 14:03
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!