Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy van? Az...

Most akkor hogy van? Az ovuteszt 05.12-én este volt pozitív. 05.26-án reggelre jött meg a menstruációm. Most akkor mikor volt az ovuláció?

Figyelt kérdés
05.11-én, majd 05.13-án voltunk együtt, de sajnos így nem sikerült a baba.
2019. máj. 26. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg 13-án volt az ovuláció és jókor is voltatok együtt de sajnos ez a hónap nem jött össze. Előfordul. Állítólag ha két egészséges ember tüszőrepedeskor van együtt akkor is csak 30% az esélye hogy sikerül a baba.


Nekem 1.5 ev próbálkozás után jött el az az idő mikor három hónapon keresztül követtem lh teszttel és doki is nézte ultrahanggal a peteerest, mégis csak a 3.ilyen hónapban sikerült, pedig lelkesen próbálkoztunk előtte is

2019. máj. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jókor vagytok együtt, akkor is mindössze 20% az esély. Ez a hónap most akkor a maradék 80-ba tartozott.
2019. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor jól gondoltam. Azért jól jött a megerősítés. A ciklusom nem szabályos, 35-42 nap közötti, most volt az első hónap, hogy ovu tesztet használtam. Így legalább rájöttem, hogy mióta próbálkozunk, nem is voltunk ovukor együtt. Most örültem, hogy sikerült elkapni, csak úgy tűnik, hogy még nem akar jönni:/
2019. máj. 27. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!