Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-et írt fel a...

Clostilbegyt-et írt fel a nőgyógyászom. A menstruáció 3. napján kell elkezdenem, napi 2x1-et. Mikor kezdjem szedni?

Figyelt kérdés

Tegnap meg is jött,de még ma is csak barnás...

Így most mikortól számoljam a menzesz első napját?

És mi van,ha végig csak ilyen lesz?Akkor számolhatom első napnak a mait?

Ki volt hasonló helyzetben, és aki volt,mit csinált?



2019. máj. 27. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt előtte 4 napig is barnáztam,de azt mondta a nőgyógyászom,hogy a rendes vérzést vegyem első napnak mindenesetben.
2019. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!De mi van,ha végig csak ilyen lesz?
2019. máj. 27. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első írta, amikor az ún. fényes, piros vérzés megjelenik, az az első nap, a clostilbegyt szedésekor is azt kell elsőnek venni.

Elvileg normális menzesznél kell lennie piros/bordó vérnek is, ha nincs, akkor az nem normál menstruáció, ott valami hormongond lehet.

2019. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én is megkérdeztem ugyanezt,aztmondta az orvosom akkor,hogy ha több mint egy hétig nem jön meg a normális vérzés akkor menjek vissza. De 3-4 napig tartott utána meg is jött rendesen.

Egyébként mire kaptad a clostit?

2019. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy is miért nincs peteérésed,amiért kaptad a gyógyszert??*

:D szóval érted remélem mit akaarok kérdezni

2019. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Missed ab műtétem volt 3 hónapja..Ikrekkel voltam terhes.Azóta teljesen felborult a szervezetem, norcoluttal hozta meg az orvosom 6 hétre rá (akkor 3 napos menzeszem volt),és vártuk a következőt,mert már akkor mondta a doki,hogy ha nem jön meg,újra norcolut.Akkor felírta aClostylbegit-ér.Már azt hittem nem jön,de a 40. napra megérkezett nagy nehezen.A terhesség előtt 28 napos,óramű pontosságú ciklusaim voltak.

Tehát a lényeg,hogy szeretnénk még babát,ezért kell szednem. 😊

2019. máj. 28. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint,először is sajnálom drága ami történt :(

Nekem már első ciklusban hatott a clostil,(igaz baba nem lett még)mivel hónapok óta meg volt az első 28napos pontos ciklusom, mint a fogamzásgátló előtt ahogyan volt

Én nagyon hiszek benne:):)

2019. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is nagyon bízom..

Remélem,sikerül teherbe esned 😊

Érzel valamilyen mellékhatást ?

2019. máj. 30. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!