Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lattok ezen a teszten?

Mit lattok ezen a teszten?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%
Ezt a sok nyomorékot már komolyan.Azért mert én nem azt mondtam hogy negatív az már 0%-ék.Az én tesztemre is mindenki azt mondta hogy negatív.Olyan negatív volt h.most terhes vagyok.😅🤞Sok rosszindulatu mert nekik nem jon össze a baba.De attol hogy ők azt mondják h.negatív még terhes vagy.🥰Nem érdemes ilyet ide kirakni.Ezeknek minden negatív.
2019. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, mikor kellett volna megjönnie?
2019. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igazabol aktus utan 10 nappal csinaltam a tesztet. Egy baratnom adta mert neki van sok a netrol rendelte a teszteket.De ahogy latom olyan minosegu is ugyhogy kivarom a menszi napjat ez olyan proba szerencse teszt volt😊 Kb 3 nap mulva nem kell megjonnie😊
2019. máj. 28. 22:50
 14/18 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen lett a teszt szaradaskor. Szoval tenyleg rossz minosegu..

2019. máj. 28. 22:51
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon korai volt még. Ha ez is olyan one step teszt, akkor ovuláció utáni 12-13 nap érdemes legesleghamarabb tesztelni. Szerintem nyugodtan várd ki a mensi napját, nem olyan érzékenyek ezek a tesztek.
2019. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért teszteltél ilyen korán? Ennyi idővel aktus után még nincs mit kimutasson a teszt.
2019. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 12. Napon ovu utan mert az ovu teszt azt mutatta. Hat lottem ma is egy tesztet de azon is csak mintha lenne valami.De nem keseredek el tesztekkel fel vagyok tankolva 😊😊 Amig nem jon meg van remeny
2019. máj. 29. 19:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Megmutatod? :)
2019. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!