Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nézzétek meg a tesztem...

Kérlek nézzétek meg a tesztem ugye negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 5 hónapja szültem, eddig 3 menstruációm volt. Az első után a 2. menzeszem 28 napra jött meg. A 3. 21 napra jött meg. Pharmatex+megszakítással voltam együtt egyetlen egy ( első aktus szülés után ) alkalommal párommal május 14.én hajnalban.. nem tudom mikor kellene így megjönnie, hogy rendszertelen a ciklusom és még nem állt be.. annyi rosszat olvastam a pharmatexről hogy ma teszteltem egyet 25 ös érzékenységű babyboom tesztel aminek ez lett az eredménye: [link]

tudom délutáni teszt de annyira félek hogy újra terhes leszek egyszerűen aludni sem tudok.. furcsa tüneteim vannak pl gyakran járok pisilni és feszülnek a melleim.. 1 hete görcsöl a hasam.. lehetnek ezek pms tünetek? vagy elrontottam mindent? :( köszönöm az építő válaszokat :(



2019. máj. 28. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Negatív.

Nálunk nem lett volna gáz az újabb terhesség, ezért a szoptatás alatt végig pharmatex kúpot használtunk. Két év alatt nem estem teherbe. Védekezés nélkül elsőre.

De ha nem bízol benne, meg ennyire nem akartok gyereket, akkor az óvszer jobb. Esetleg a kettő együtt.

2019. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
most teszteltem reggeli vizeletből ami teljesen negatív.
2019. máj. 31. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!