Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel a nemvárt előtt,...

Egy héttel a nemvárt előtt, mensi szerű, mindjárt megjön érzés, és hasfeszülés?

Figyelt kérdés

Olyan mintha már holnap megjönne, de még van egy hetem.

Ilyen még nem volt.


2010. júl. 8. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha még egy hét múlva kell megjönnie, akkor nem értem a kérdést, még nem késett...akkor miből gondolod, hogy állapotos vagy???

ha az is vagy túl kicsi lehet(ne) a terhesség, hogy már ilyen "görcseid" lennének...

2010. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek görcseim, csak feszül a hasam, és bal oldalon szurkálgat.
2010. júl. 8. 10:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy állapotos vagyok.
2010. júl. 8. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Még be sem ágyazódott ha terhes(lennél),szóval nincs ami tüneteket okozzon.

Türelem.

28 hetes km

2010. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

A "mindjárt megjön érzés" semminek sem tünete, ugyanis szimplán azt is jelentheti hogy mindjárt megjön. Ha azelőtt ilyen nem volt, az sem jelent még sokat mert bármikor, bárkinek lehet más egy adott ciklusa, pláne ilyen jó kis frontos időben. Szurkálásra dettó ez igaz.

Mindenesetre ha babát szeretnél akkor szurkolok és ha elmaradt 1-2 nappal tesztelj.

2010. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!