Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok valamit ezen a teszten?

Láttok valamit ezen a teszten?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 6. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Valami extra halványan mintha lenne ott, de nekem már megszámolni sem tudom, hogy hány ilyen szellemcsíkos tesztem volt. Mintha direkt csinálná a gyártó, hogy elbizonytalanítson és csinálj újabb teszteket. De azért drukkolok.
2019. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Mintha lenne ott valami, de ez nem egy pozitiv teszt!
2019. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%
11-es vagyok. Aki lepontozott, attól kérdezném, hogy azt kellett volna írnom, hogy gratulálok, ez egy gyönyörű pozitív teszt? Dehát attól te még nem vagy terhes, ha én ezt írom... Egyébként meg ha nem tetszik a válasz, ne rakd ki a kérdést, hanem beszélgesd meg magaddal otthon és forgasd órákig, hátha attól pozitív lesz.
2019. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
En is latom. De tenyleg majdnem mindegyik xepil mostansag szellemcsikos. Regen megbizhato volt. Most nem tudom mi lett vele
2019. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Senkit sem pontoztam le. Tényleg negatív. Megjött ma rendesen a menzeszem elég erős görcsökkel.
2019. jún. 7. 06:34
 16/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz 🙂. Utoljára vettem ezt a fajta tesztet. Élőben tényleg van rajta a másik csík és most megnéztem még jobban látni száradás után mint tegnap. Ha nem jött volna még biztos azt hiszem pozitív
2019. jún. 7. 06:38
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#16: A tesztet kb 10 percig lehet leolvasni, utána kuka! Szóval 1 nap elteltével teljesen mindegy mit mutat, mert érvénytelen.
2019. jún. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%

Az hogy valakinek halvány a tesztje még nem azt jelenti hogy nem terhes.Az enyém még ennyire sem látszott és most vagyok 7 hetes.Akkor van baj ha nem erősödik.Nekem is volt kémiai terhességem,nem erősödött a teszt,1 hét késéssel meg is jött.


[link]

Így nézett ki,igaz menstruácio kimaradása előtt 4 nappal.Rá egy hétre meg ilyen lett.


[link]


Azért mondom hogy nem kell egyből rosszindulatúskodni,mert igenis lehet baba hslvány tesztből.

2019. jún. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!