Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre nem várom, Szombat...

Hétfőre nem várom, Szombat reggel már esélyes hogy valamit kimutasson a teszt (10-es)?

Figyelt kérdés
Volt már olyan akinek már a mensi előtt kimutatta?
2010. júl. 8. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal előtte kimutatta.
2010. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esélyes, de ne keseredj el ha még negatív, a HCG szint kétnaponta duplázódik, lehet hogy már szombaton elég magas lesz de lehet hogy csak később.
2010. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hsználj ovu-tesztet jóstesztként, nekem bejött!
2010. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első válaszolótól kérdezném hogy milyen tesztet használtál?
2010. júl. 8. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
A beágyazódást követően (ami 7-12 nap), már a teszt is kimutatja a terhességet. Reggeli első vizeletből csináld majd!
2010. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 nappal előtte a 20-as érzékenységű már kimutatta!

A 10-es meg főleg ki kell,hogy mutassa!

Drukkolok és írj!!

2010. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást nagyon nagyon reménykedem hogy jön már a mi kis babusunk......mindenképpen megírom hogy mi lett az eredmény.
2010. júl. 8. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Vaterás One step tesztet használtam.
2010. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Megcsináltam a tesztet és pozitív:))

De még nem merek örülni mert Medi-Lab tesztet csináltam és arról már hallottam pár rossz véleményt is.Szerintetek örülhetek vagy esetleg előfordul hogy ál-pozitív?

2010. júl. 10. 07:42
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


Megnéznétek a tesztem nem valami jó minőségű de talán azért valami látszik belőle ha valaki megcsinálná negatívban megköszönném.

2010. júl. 10. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!