Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék gyereket, de...

Nagyon szeretnék gyereket, de sehogy sem jön össze. Egyszer már voltam terhes, de az orvosom tanácsára el kellett venni, mert nem volt egészséges. Az orvosom felírt nekem Clostilbegyt és Bromocriptin gyógyszert. Ez jó?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ettől terhes leszek? Kinek hogy hatott ha szedtétek?
2007. dec. 7. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
UTÁNA TUDSZ NÉZNI A NETEN,DE SZERINTEM AZÉRT IRHATTA FEL EZEKET,MERT NEKED EZEK LESZNEK JOK. SZERINTEM PROBÁLKOZZATOK SOKAT,MERT ÉN SEM ESTEM TEHERBE EGYHAMAR. 15 HETES KISMAMA.
2007. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A clostilbegyt fokozza a tüszőérést(több tüsződ lesz), a bromo pedig a magas prolaktinszintre jó. Ha ezt felírták akkor valószínüleg voltál előtte kivizsgáláson, egész pontosan ciklus 3. napján vérvételen, hsg-n, 16. nap körül ultrahangon, a párod pedig volt spermavizsgálaton ugye? (ez a minimum) Ha esetleg ezek nem voltak meg, akkor érdemes dokit váltanod, mert a terhességed óta kialakulhatott olyan probléma mint, pl az összeférhetetlenség vagy bármi más és akkor hiába a sok gyógyszer, nem leszel terhes, csak az időd megy rá meg az egészséged. Sajnos sok doki "durr bele" módon nyomatja a gyógyszereket, előzetes alaposabb kivizsgálás nélkül... Persze nem feltétlen vonatkozik a te dokidra, csak sok embernél láttam ezt, és én is találkoztam ilyen dokival.
2007. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem segitett de a bromot elobb kell szedni hogy levigye a prolaktint es a clostyt csak azutan.
2007. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!