Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fejletlen petefészekkel,...

Fejletlen petefészekkel, hormonzavarral csodával határos módon teherbe estem, egészséges lányom született. Lehet még egyszer ilyen szerencsénk?

Figyelt kérdés

A dokik az mondták, hogy valószínűséggel nem szülhetek, ám 2008. márciusában estem teherben, decemberben lesz 3 éves már a nagylányom.

Gyakorlatilag mát 2,5 éve próbálkozunk, hogy hátha sikerülhet akkor még tesó neki, de egyszerűen semmi..

A ciklusaim nem rendszeresek, de csak hosszabbak, kb 35-40 naposak, szinte egész életemben ilyen volt.

Hasonlóképpen járt valaki, akinek azt mondták nem lehet gyermeke, majd mégis lett?


2011. okt. 15. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két ilyen ismerősöm is van. Szerintem nem kevesebb annak az esélye, hogy kistesó legyen mint a pici lányé volt. Hogy lesz-e még egyszer szerencsétek???? Remélem!:)
2011. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lett kistesója..?
2022. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!