Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetesen mi lehet a jobb...

4 hetesen mi lehet a jobb petefészek melletti 17 mm-es vegyes echoszerkezet?

Figyelt kérdés

4 hét 3 napos vagyok. 11,5 mm nykh. Kb. 900-as HCG szint.

Viszont még nem láttak petezsákot a méhüregben, a Douglas-ban 20-30 ml-nyi folyadék.


A legaggasztóbb a jobb petefészek melletti 17 mm-es vegyes echoszerkezet.


Méhen kívülinek 4 hetesen a közel 2 cm-es képlet? Nem értem.


2010. júl. 8. 15:51
1 2
 1/14 eszo ***** válasza:
64%

Hát azt nem tudom mi lehet az echoszerkezet..de 4 hetesen még nem látszik semmi a méhben sem, csak hogy megvan nagyobbodva és a nyálkahártya is megvan vastagodva..nekem kb 16 mm volt 4 és fél hetesen..


De ne stresszeld magad, mert az nem használ!!!!

olvass utána!jobbat nem tudok..

bár szerintem az sem vmi jó, ha a douglasban van folyadék..de nem akarlak riogatni..


keress rá itt, biztos kidob vmit!!

szurkolok neked, hogy minden oké legyen!!

2010. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet az is, lehet egy ciszta is. Reméljük a legjobbakat! Mikor kell visszamenni?
2010. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jövőhét közepe fele nézik meg újra.

2010. júl. 9. 08:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott, hogy a sárgatest maradványa is szokott így kinézni.
2010. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek így együtt nem mutatnak jót. Méhen kívüli terhesség gyanúja is felmerül.
2010. júl. 9. 09:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos megvan az esély. De! Korai terhességnél még a méhen mbelül csak nagyon jó géppel látni a 4. héten. Nekem ugyanilyen volt, ciszta lett. Ez még a jobbik eset, arról nem beszélve, hogy fel is szívódhat. Fájdalom, vérzés?
2010. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs se fájdalom, se vérzés.
2010. júl. 9. 10:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, h a sárgatestből ciszta lett, ilyen szokott lenni terhesség alatt. Most még nem láthatnak petezsákot a méhedben, mert korai terheség, viszont az 5+0 héten már 5mm körüli petezsáknak kell lennie. Ha nem lesz, nem kizárt a méhen kívüli sem a Douglas folyadék miatt. Bár sztem 2cm-es nek az nagyon nagy lenne ilyen korán...Viszont a sárgatest 2cm körüli szokott lenni.
2010. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Én is erre gondolnék...

Talán sárgatest ciszta.

De tudod, "ember tervez Isten végez..."

2010. júl. 9. 11:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, csak várakozol...
2010. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!