Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora esélye lehet az...

Mekkora esélye lehet az ikerterhességnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, férjemnek mindkét szülője ikerpár. Ugyan én úgy tudom, hogy az ikerterhességre való hajlam női ágon öröklödoik, de érdekel, hogy ennek ellenére vajon van-e esél,ünk ikrekre, vagy volt-e valaki ugyanilyen helyzetben. :)
2019. jún. 13. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Annyi esélyetek van rá,mint bármelyik másik párnak, ahol nincs genetikai hajlam ikerterhességre.
2019. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk genetikailag öröklődik női ágon. Viszont egyikőnknek sem születtek ikergyerekei 1 nagyon távoli rokon kivételével. Nagymamám elvetélt az ikrekkel. Anyukám 2x volt ikerterhes,de csak én maradtam meg,meg öcsém a 2.terhességéből. Én is ikrekkel lettem terhes,de nem éltem bele magam az előzmények tekintetében. Nekem sem maradt meg az egyik baba. A másik most itt fekszik mellettem. Kislány. Kíváncsi vagyok rá, hogy neki,hogy alakul majd,ha egyszer babát vállal. Nem tudom,hogy miért nem maradtak meg a babáink. Egyébként mindenki teljesen egészséges a családban.Majdnem minden hónapban 2 vagy 3 petesejtem érik meg pedig. Ezt az orvosom mondta, szóval nem kitaláltam.

Hiába hajlamosak vagyunk az ikerterhessége,de 10 nőből 1-nek születtek csak ikrei.

Úgy pedig,hogy nálatok nincs női ágon öröklődés így elég kevés esély van az ikrekre,de persze semmi sem lehetetlen. :)

2019. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Már kérdezted ugyanezt.


Elsőnek van igaza amúgy.

2019. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
3%
Nem tudom, miről beszélsz, én ezt a kérdést most tettem fel először, drága Utolsó :)
2019. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
4-es: hála az égnek :D
2019. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi tele vagyunk családilag ikrekkel, férjem ágán is, enyémen is. Mégis egy baba lesz. Szerintem nem mérvadó.
2019. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmit nem jelent, és amúgy meg női ágon öröklődHET minden második generációban.
2019. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!