Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye az ikerterhes...

Mennyi az esélye az ikerterhességnek, ha az apuka felmenői között voltak ikrek?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hogy mire számítsak a baba tervezés folytán.Számolak avval,hogy becsúszhat, vagy ne aggódjak ezen.Mondjuk én vállalnám a dupla örömöt! :)
2009. márc. 6. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom anyai ágon öröklődik.
2009. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Becsúszhat mindentől függetlenül is, de én úgy tudom, hogy hajlam igazából anyai ágon öröklődik. A párod lánytestvérének (ha van) nagyobb az esélye mint neked.
2009. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezt az egy dolgot vesszük figyelembe, akkor semmi. Női ágon öröklődik a hajlam, vagy létezik spontán sejtosztódás, vagy többszörös peteérés. Apuka ebből a szempontból nem igazán mérvadó.
2009. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugy tudom hogy anyai ágon öröklödik. Csak minden 80-van , 90-edik terhesség iker. A MAI ADATOK SZERINT .
2009. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk senki nem tud ikrekről a családban és nálunk még is ugy indult a terhesség hogy ketten voltak. A statisztikák alapján nagyon sok terhesség indul ikernek és ezt már akár 5 hetesen is láthatja a doki,mint pl nálam...Régen a kevésbé tökéletes ulrtahang miatt derült ki csak a 15-16 hét körül... mikor én elveszítettem az egyik picuromat észre se vettük csak az ultrahangon láttuk hogy nincs szívhangja... Szóval a felmenők közt sehol egy iker pár se,nálunk meg "volt". Egyébként halottam már sokféle orvosi dolgot,mint pl azt hogy a balkezesek azok egy ikerpár egyik fele,az aki erősebb és megmarad. Sajnos az ikertethességről sokkal kevesebb az informácio mint az egykékről.
2009. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!