Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco és törpemikroszkóp vagy...

Pco és törpemikroszkóp vagy más néven óvulációs mikroszkóp! Diagnosztizált PCO mellett hiteles információkat mutat ez a szerkezet? Használt valaki ilyet sikerrel ezzel a mellékzöngével?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen használtam, mutatta a páfrányt, 2,5 éve van pcos-om .

Üdv 36 hetes kismami.

2008. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Gratula a babához, és könnyű szülést neked. Esetleg kérdezhetlek praktikákról, hogyan sikerült teherbe esned? Használtál valami készítményt, "csodaszert"?
2008. nov. 12. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is PCOS-m van. Nekem nem vált be egyáltalán, ami jó volt az LH teszt. Igaz drágább, de nekem csak az volt használható. A mikroszkóp még most sem mutat semmit, hogy pocakos vagyok (pedig elvileg ilyenkor vegyes mintának kellene lennie).

Remélem mielőbb sikerrel jártok!

23 hetes kismami

2008. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ, és szintén kérdezném, hogy használtál valami készítményt, "csodaszert"?
2008. nov. 12. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én a 2.válaszoló vagyok, de szívesen elmondom a mi próbálkozásainkat. Először gyógyszert kaptam Clostilbegytet, ami elvileg a peteérést segíti. Nekem 3 hónap nem segített. Utána homeopátiás szerekkel próbálkoztam (Hormeel S csepp, barátcsrje kapszula)és felhagytunk a dologgal a nyárra. Úgy döntöttünk, nem görcsölünk tovább, tartunk egy kis szünetet, kiélvezzük a nyarat. És ekkor teljesen spontán, vagy a barátcserjének köszönhetően magától összejött, úgy hogy nem is számítottunk rá.

Úgyhogy próbálj meg nem dörcsölni, mert az a leghatásosabb!! KITARTÁS!!

2008. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!